Co všechno nabízí nová fotopast FOXcam 4G LTE?

Poměrně nedávno byla na trh uvedena nová vylepšená fotopast FOXcam 4G LTE. Zajímá vás, co všechno oproti svému předchůdci nabízí?

Funguje na 4G síti

Pravděpodobně nejdůležitější novinkou je u této fotopasti přechod na síť 4G LTE. Pokrytí 3G sítě u nás nikdy nebylo úplně optimální. Letos na jaře navíc Vodafone plánuje 3G síť úplně zrušit a postupně k tomu přistupují i ostatní mobilní operátoři. I z tohoto důvodu byl přechod na modernější 4G LTE konektivitu nevyhnutelný.

Zvládá přenosy na Seznam.cz

Prakticky všechny starší fotopasti včetně FOXcam 3G neumí pracovat s novým protokolem TLS, který Seznam.cz nasadil koncem roku 2019. Díky novému modemu pracujícímu v moderní 4G LTE síti si s tímto problémem však fotopast hravě poradí. U nové verze fotopasti tak můžete bez problémů využívat odesílající účty na Seznam.cz. 

Skvělý výkon, příznivá cena

Na závěr se podívejme ještě na jednotlivé technické parametry. Fotopast totiž rozhodně stojí za pochvalu i v tomto ohledu. Perfektní dosah jejího PIR čidla bez problémů zvládne 15 metrů a více. Člověka nebo vysokou zvěř tato zaznamená na 30 metrů daleko a skvělý je i noční dosah, kdy dokáže obrysově pořídit fotografii na vzdálenost 20 metrů.

Její uživatelé si rovněž chválí velmi jednoduché nastavení. Díky přiloženému návodu si s ním poradíte během několika málo minut. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.