České fotopasti FOXcam jsou ideální pro ochranu vašeho majetku

Ochraňte svůj majetek s kvalitní fotopastí. Jedná se o efektivní a zároveň finančně nenáročné řešení, které si snadno oblíbíte. Skvělou volbou je přitom česká značka FOXcam, která se pyšní širokou nabídkou různých modelů.

Nabízí spolehlivost a kvalitu

Spolehlivé fotopasti FOXcam najdete na trhu již třetím rokem. Charakteristická je pro ně přitom vysoká kvalita. Díky tomu můžete toto zařízení využít například pro monitorování nemovitosti, aniž byste z peněženky museli vydat vysokou finanční částku. 

FOXcam fotopasti jsou zároveň k dispozici v mnoha různých cenových relacích. Nejlevnější modely začínají na částce 1 900 Kč, ty nejdražší poté seženete za cenu lehce přesahující 6 000 Kč. Díky tomu si na své přijde prakticky každý.

Jaký konkrétní model si pořídit?

Pokud v nabídce FOXcam tápete, máme pro vás 3 tipy na konkrétní fotopasti, které rozhodně stojí za vaši pozornost. Pojďme si je představit. 

Pro spíše nenáročné uživatele skvěle poslouží model FOXcam FORESTER. Veškeré pořízené fotografie se v tomto případě ukládají na SD kartu a můžete si je kdykoliv prohlédnout. Fotopast zároveň nabízí silný noční přísvit a detekční rozsah PIR čidla. 

Pomyslnou zlatou střední cestou je fotopast FOXcam Wi-Fi, která nabízí moderní funkce a vyniká vysokou kvalitou denního i nočního záznamu. Prohlížet pořízené fotografie si můžete jednoduše prostřednictvím vašeho telefonu s aplikací, která je v češtině. 

Pokud patříte mezi náročné uživatele, pravděpodobně oceníte fotopast s odesíláním záznamů FOXcam SG880-4G. Ta nabízí skvělou konektivitu po 4G síti a pořízené snímky dokáže odesílat na mobil, e-mail nebo do cloudové aplikace. Výhodou je také možnost deaktivace fotopasti na dálku. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.