V korunách stromů je krásně, tak proč se zde neubytovat

Dokázali byste si představit, že byste utekli ze svého každodenního stereotypu na nějaké příjemné místo, kde neexistují žádné starosti, nikdo vás neobtěžuje a máte konečně klid? Ve městě takové místo nenajdete, je třeba vyrazit do přírody a ubytovat se daleko od všech lidí. Tuto možnost vám nabízí Treehouse Ještěd, unikátní domy a stromě, které jsou umístěné v nádherné horské přírodě, daleko od města, hluku a všech povinností.

Ubytování na stromě je senzační zážitek

Jedná se o luxusní domy na stromě, které se nachází nedaleko obce Křížany, jsou daleko od lidí a kolem sebe budete mít jen čistou a krásnou přírodu, většina lidí tráví volný čas tím, že jsou přilepení u obrazovek nebo displejů. Zde žádnou televizi ani počítač mít nebudete. Na chvíli se odříznete od všech těchto elektronických žroutů času a konečně budete mít čas sami na sebe nebo na své blízké. Každý den vás přivítá východ slunce a namísto špinavého sídliště uvidíte nádhernou přírodu, koruny stromů a neuslyšíte nic jiného než vítr a zpívání ptáků. Můžete přes den chodit na výlety, grilovat, využít venkovní saunu nebo jen tak relaxovat v houpací síti. Z domu budete mít výhled na Ještěd, Ralskou pahorkatinu a Bezděz.

Málokdo má v životě dostatek příležitostí, aby se zastavil. Pokud jste a tom stejně a žijete hektickým životem, který vás nenechá v klidu, je nejvyšší čas, abyste se také zastavili a konečně si užili odpočinek. Na chvíli zapomenete na všechny starosti a když se do toho stavu dostanete, budete uvažovat zcela jinak, než když jste pod tlakem a v obklopení prostředí, které z vás jen vysává život. Zde se nabijete, skvěle se vyspíte a získáte zážitek, na který už nikdy nezapomenete. Treehouse je ubytování, které jste ještě nezažili a nejspíše si ho budete chtít rádi zopakovat. Více informací i možnost rezervace najdete přímo na webových stránkách Treehousejested.cz.