Tapetujeme chodbu

Chodba je důležitý prostor, který vidí každý, kdo vstoupí do vašeho bytu. Nachází se uprostřed vašeho bytu, je tmavá a neútulná? Potom je třeba dodat jí trochu života.

Začněte od podlahy

Pokud jste spokojeni s použitou podlahovou krytinou, potom pokračujte vesele dál a vrhněte se na stěny. Většina lidí volí do prostoru chodby jednoduché bílé zdi. To je ale velká škoda, protože vstupní chodba o vás mnohé vypovídá hned při vstupu. Chodba vůbec nemusí být nudná, pokud milujete viktoriánské domy a vždy jste toužili mít jednoduché cihlové zdi, můžete si ji v chodbě dopřát. Teď nemyslíme, že byste si měli pořídit míchačku, cement a písek a začít míchat maltu a zdít skutečnou zeď. Buďte mazaní a použijte dekorativní tapetu ve vzhledu cihlové zdi, k dispozici je spousta druhů a barevných provedení, stačí si vybrat. Ponurou chodbu lze živit také oknem, myslíme tím opět okno na tapetě, které bude otevřené do zeleně. Tím dodáte chodbě život a iluzi většího prostoru.

V dnešní době se vyrábí rovněž tapety na zem, které dokážou dodat prostoru novou dimenzi. Zejména v menších prostorech působí velmi efektně. Použít byste měli jednoznačně vliesové tapety, které mají mnohem delší životnost než papírové a hraje pro ně také snadnější lepení. Podívejte se do širokého sortimentu tapet na e-shopu Tapeta-dekorace.cz, kde si určitě vyberete. Využijte ještě nyní před Vánoci speciální akci, v rámci které při koupi tapet dostanete zdarma vhodné lepidlo. Neváhejte a zútulněte vaši chodbu i vy pomocí efektní tapety. Ovšem pozor, nesmíte zapomenout také na vhodná svítidla, která celý prostor chodby rozzáří. Zkombinujte nové tapety s atraktivním osvětlením a vytvořte si ve vaší chodbě příjemné prostředí pro vás i pro vaše návštěvníky.