Obuv Prestige a ochranné pomůcky

Hlavním předpokladem příjemné a pohodlné chůze jsou kvalitní boty správné velikosti. Vysoké nároky splňuje obuv Prestige, kterou vyrábí firma Repa.cz. Tato společnost úspěšně navazuje na baťovskou tradici výroby obuvi na Zlínsku. Obuv tohoto výrobce si můžete zakoupit nově také v eshopu společnosti Repa.cz.

Čím boty Prestige vynikají?

Především je to vysoká kvalita dosahovaná zejména díky poctivé řemeslné zručnosti a zkušeností zaměstnanců firmy Repa. Obuv Prestige je všestranně použitelná a obstojí v jakýchkoliv klimatických podmínkách. Firma dodává na trh a do svého nově otevřeného e-shopu nejen obuv určenou pro běžné nošení, ale také pro turistiku a sport. V sortimentu firmy nechybí ani pracovní obuv. Oblíbené jsou například pánské holinky, které oceňují nejen rybáři a další profese, jejichž činnost je spojena s mokrým prostředím. Jsou vhodné i pro zemědělce, farmáře, zahrádkáře, a to jak profesionály, tak amatéry. Běžní spotřebitelé mají gumovou obuv Prestige rádi i proto, že se v nich mohou vydat třeba do lesa na houby.

Další kategorie obuvi Prestige

Základním dělícím znakem obuvi Prestige je účel používání, tedy zda chcete boty na běžné chození, na turistické výšlapy, na sport nebo na různé pracovní činnosti. Dalším kritériem je pak roční období. Na zimu si můžete vybrat například mezi nízkou či kotníčkovou zimní obuví. U všech typů obuvi Prestige je vždy na prvním místě pohodlí při nošení. U zimní obuvi je důležitá vnitřní teplá podšívka a vyjmutelná stélka, což umožňuje rychlejší a snadnější vysoušení bot. Zárukou odolnosti proti promočení je hydrofobní úprava obuvi. Zanedbatelná není ani bezpečnost, kterou zvyšují bezpečnostní prvky zejména u dětské a pracovní obuvi.

Další sortiment

Vedle výroby obuvi se firma Repa zabývá také ochrannými pracovními pomůckami. Moderní technologie zpracování kůže umožňuje této úspěšné společnosti vyrábět a dodávat na trh velice kvalitní a stále žádanější ochranné pracovní pomůcky pro nejrůznější profese. Tento sortiment zahrnuje zástěry a kamaše pro svářeče, nákoleníky, podložky, ale také pracovní brašny a jiné pracovní potřeby.