Konečně je tu český CRM systém, který se přizpůsobí vašemu podnikání

Stejně jako funguje lidské tělo jen díky mozku, tak fungují úspěšné firmy díky kvalitním CRM systémům, které zajistí jejich snadnou správu. Dokážete si představit, že byste všechny důležité procesy ve firmě řídili z jednoho jediného bodu? Český CRM systém AutoCRM vám to umožní. Pokud neustále skáčete mezi fakturací, systémy pro správu úkolů, emaily a u toho listujete v diáři, je nejvyšší čas si zajistit tento systém, který vám všechny tyto činnosti sjednotí do jediného místa, kde budete mít ve všem přehled.

CRM systém na míru vašeho podnikání

AutoCRM je nejpokročilejší CRM systém na českém trhu a je vhodný jak pro malé podniky s několika zaměstnanci, tak i pro velké organizace čítající tisíce zaměstnanců. Systém je stavěný tak, aby se do něj zahrnuly jen ty funkce, které skutečně potřebujete. Můžete s jeho pomocí komunikovat se všemi svými zaměstnanci i klienty. Máte zde chat i přímý přístup do mailu. Můžete odsud rozesílat newslettery, sledovat návštěvnost vašeho webu, plánovat práci, spravovat úkoly a rozdělovat je mezi zaměstnance, fakturovat, evidovat všechny potřebné dokumenty, vést kampaně a mnoho dalšího.

Systém, který vám umožní růst

Tento převratný systém srovná vaší firmu do latě a umožní jí efektivní růst. Konečně budete mít o všem dokonalý přehled a správa vám zabere mnohem méně času a úsilí. Nebudete zde mít žádné přebývající funkce, které byste nepoužili, ale systém lze upravit na míru, aby obsahoval jen ty funkce, které ve své firmě potřebujete. Můžete zde třeba sledovat docházku zaměstnanců, sledovat práci nad jednotlivými projekty nebo evidovat všechny obchodní příležitosti. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí zvládne s tímto systémem pracovat naprosto kdokoliv a nemusíte ho nikam instalovat, protože do něho můžete přistupovat z jakéhokoli zařízení, které připojíte k internetu. Je nejvyšší čas řídit firmu moderním způsobem a mít všechna data jako na dlani. CRM systém využijete ve všech oborech, ať už jste výrobní společnost, pracujete v oblasti financí, marketingu, v realitách, zdravotnictví a kdekoliv jinde. Vyzkoušejte ho zcela zdarma na AutoCRM.cz.