Když se objeví intimní problém u mužů, měl by se rychle řešit

Pro kvalitní sexuální uspokojení je nezbytná pevná erekce. Většina mladých mužů jí může bez problémů dosáhnout. Když se ojediněle erekce nedostaví, je to obvykle způsobeno třeba únavou, trémou, stresem, alkoholem, nevyspalostí nebo jinými faktory. Zatímco občasné selhání je běžné, pokud jde o pravidelný problém, je třeba ho řešit. Pokud ho muži neřeší, často jim může zcela zničit jejich partnerský vztah nebo dokonce i narušit psychiku a zničit sebevědomí.

Myslete na prevenci

Vhodné je dělat vše proto, aby se erektilní dysfunkce neobjevila nebo ji alespoň oddálit. Na intimní zdraví má velký vliv životní styl. Je důležité si držet cel život štíhlý pas, protože ucpané cévy jen těžko prokrví intimní oblast. Je vhodné nekouřit a nepít mnoho alkoholu, mít vyvážený jídelníček a pravidelně sportovat. Sportování vám udrží zdravou hodnotu testosteronu a vaše cévy budou pružnější. Také je vhodné ve středním věku užívat doplňky stravy pro podporu intimního zdraví, vhodný je především Merlix. Samozřejmě je také vhodné mít pravidelný sex nebo masturbovat, aby byla vaše prostata stále zdravá.

Když už je problém na scéně

Pak byste měli bez váhání zajít k urologovi, aby vás vyšetřil. Zjistí, jestli není problém způsoben nějakým zdravotním stavem a pokud tomu nic nebrání, obvykle vám předepíše léky, které vám zajistí snadné dosažení erekce. Nejčastěji jde o Viagru nebo Cialis. Někteří muži se snaží získat na internetu léky ne erekci bez předpisu. Rozšířený je lék Kamagra, ale je vhodné se takovým lékům vyhýbat, pokud vám je nepředepíše urolog. Na trhu je mnoho padělků, které mohou být pro vaše zdraví nebezpečné.