I obyčejný kelímek na nápoj může být skvělou reklamou

Vlastníte společnost, kterou chcete více dostat do povědomí okolí? Jste pořadatelem nebo součástí sportovních závodů či jiných soutěží? Způsobů propagace firmy existuje velké množství a i malá reklama má sílu ovlivnit vnímání okolí na prezentovanou společnost. Jedním ze způsobů, jak se efektivně prezentovat je využití reklamních nápojů na veřejných akcích nebo jako dárek.

Reklama jako dárek

Lidé milují dárky a pokud nějaký dostanou, cítí se výjimečně a vděčně. Reklamní nápoje jsou ideální způsob, jak darovat reklamu. Klasické reklamy nemá nikdo rád, ale pokud mají lidé z reklamního předmětu radost či jiný užitek, jejich vnímání reklamy se okamžitě změní. Reklamní nápoje jsou k tomuto kroku ideální.

Pokud nepatříte mezi pořadatele sportovních událostí, slavností či jiných veřejných akcí, staňte se jejich sponzorem. Nechte zhotovit kelímky s vaším logem a reklamní nápoje, kde bude obal opatřen potiskem související s vaší firmou a nápoje na akcích rozdávejte. Dočkáte se veřejného poděkování od pořadatelů a o reklamu máte postaráno také pomocí kelímků a nápojů. Reklamy na kelímcích si všimnou nejen jejich „majitelé“, ale také kolemjdoucí.

I veřejné akce se mohou se mohou stát příležitostí k navazování nových obchodních vztahů, k získávání lukrativních klientů nebo většího počtu zákazníků.

Jaký reklamní nápoj vybrat?

Společnost Société s.r.o. poskytuje reklamní nápoje hned v několika podobách. Vybírejte podle druhu akce nebo komu chcete reklamní nápoj věnovat. Pro obchodní partnery či významné klienty a zákazníky se hodí reklamní alkohol.

Na soutěže a veřejné akce využijte reklamní energy drinky, ovocné nápoje nebo minerální vody.

Plechovky i plastové lahve se dají potisknout celé (celoplošně) nebo jen potisknout jednoduchým nápisem či obrázkem.

Pokud si nejste jisti výběrem reklamního nápojem nebo návrhem pro potisk, neváhejte firmu Société kontaktovat. Rádi vám se vším poradí.