Fotopast FOXcam 4G LTE podporuje dobíjecí baterie. Jak dlouho na ně vydrží v provozu?

Fotopast FOXcam 4G LTE se nedávno dočkala poměrně výrazného vylepšení. Nově si ji můžete pořídit se speciálním zásobníkem, který je určen pro lithiové baterie Li-Ion. Jak s jejich pomocí fotopast funguje?

Test fotopasti a klasických baterií

Fotopast FOXcam v nedávné době prošla náročným testováním pro zjištění toho, kolik snímků je schopna na dobíjecí baterie vytvořit. Nejprve se testu zúčastnily klasické baterie s kapacitou kolem 2 000 mAh. S jejich pomocí dokázala fotopast vytvořit zhruba 500 fotek. Nutno ale podotknout, že tento test probíhal v nepříznivém mrazivém počasí, které konečnou výdrž rozhodně ovlivnilo.

Při následujícím testu byly použity baterie s kapacitou 3 500 mAh, se kterými se podařilo dosáhnout hezkého výsledku. Fotopast díky nim vytvořila zhruba 1 500 fotografií. 

Následně se ale zrodila myšlenka vytvořit speciální zásobník pro použití baterií 18650 nebo 21700, které je možné koupit až v kapacitě 5 000 mAh. Slovo dalo slovo a pro eshop fotopastí vznikly baterie pod vlastní značkou s garantovanou kapacitou a skvělou schopností provozu i v průběhu zimního období. 

Jak v testu dopadly vysokokapacitní baterie

Během měsíce testování dokázala fotopast se zmíněnými bateriemi vytvořit a odeslat 1 290 snímků. Zároveň i po takové době hlásí 100 % kapacity, a to i přes silné mrazy, které v tomto období nastaly. 

Pokud tedy hledáte fotopast s opravdu dlouhou výdrží na jedno nabití, investujte do modelu FOXcam 4G LTE a pořiďte si k tomu zásobník včetně vysokokapacitních baterií. Uvidíte, že se vám to vyplatí. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.