Darujte originální kytici

Kytice patří mezi nejčastější dárky, které ženy dostávají. Květinou nikdy nic nepokazíte. Květina může být vaším symbolem, lásky, přátelství, obdivu, úcty, omluvy nebo jen způsob, jak někomu zpříjemnit den a vyvolat na tváři příjemný úsměv. Způsobů, jak květinu darovat existuje několik. Můžete ji osobně koupit a obdarované ji můžete osobně předat nebo ji můžete překvapit.

Nechte květinu doručit

Pokud si obdarované opravdu vážíte, jistě jí chcete zaslat květiny, které vydrží dlouhou dobu a zaujmou svou originalitou. Květinářství Frutiko vám připraví květinový pugét z čerstvých holandských květů, nad kterým vám bude zrak přecházet a oslníte nejednu obdarovanou.

Společnost Frutiko zajišťuje také rozvoz květin po území celé republiky, i do těch nejzapadlejších koutů země. Využít rozvozu květin můžete i o víkendech nebo během svátků. Květiny se převáží ve speciální termoboxem, které je udržují v ideální teplotě a chrání před případnými nárazy, které při převozu hrozí. Obdarovaná se dočká pouze čerstvých a neporušených květin.

Květiny i pro muže

Říká se, že láska prochází žaludkem a ve společnosti Frutiko se toho chopili po svém. Nádherné pugéty květin vyrobené z čerstvého ovoce a lahodné belgické čokolády potěší nejen muže, ale i ženu nebo dítě. Sladké pugéty můžete nechat zhotovit pro jakoukoliv příležitost – oslava, svatba, narozeniny, výročí a mnoho dalších. Ovoce a styl zhotovení si můžete navrhnout sami nebo můžete využít mnoha návrhů, které jsou na frutiko.cz k dispozici.

Uspořádejte originální oslavu

Kromě originálních kytic můžete na frutiko.cz zajistit dovoz dortových kytic, slavnostních dortů, vyrobených z kvalitních surovin, ovocné bonboniéry a cupcakes, jaké jinde nenajdete. Společnost rozváží všechny své produkty, proto vám stačí vše jen objednat přes internet a o nic víc se nemusíte starat.