Chcete s propagací oslovit zahraniční publikum?

Pokud vaše firma stabilně roste a má širokou základnu zákazníků, možná je nejvyšší čas začít přemýšlet o expanzi. Jen si představte, že máte hromadu zákazníků nejen u nás, ale i v zahraničí. Abyste však mohli začít rozšiřovat působnost do zahraničí, měl by váš web mít zahraniční lokalizaci, aby se lidé mohli z vašeho webu dozvědět vše důležité a nakupovat. Také je zapotřebí marketingová agentura, který vám v zahraničí zajistí 2 nejdůležitější formy propagace – SEO a PPC.

SEO

SEO zahraničí se postará o to, aby byl váš web snadno nalezení ve vyhledávání na důležitá klíčová slova i v zahraničních zemích. Tuto službu vám zajistí specialisté z ppcprofits.cz. Společnost udělá audit webu, zjistí, jestli je v pořádku z hlediska ON page. Následně udělá analýzu klíčových slov, aby zjistila, na jaké výrazy se zaměřit. Následně se na tyto výrazy bude web optimalizovat. Stanoví se vhodná strategie pro budování odkazů a pravidelně se budou rozšiřovat backlinky a jiných webech přes důležitá kl. slova. Váš web se postupně dostane na taková místa vyhledávání, odkud ho uživatelé snadno uvidí.

PPC zahraničí

Možná máte s touto službou zkušenosti u nás, ale co PPC zahraničí? Cílová skupina se v jednotlivých zemích liší, uživatelé mají trochu jiné zvyklosti a chování, je tomu potřeba přizpůsobit i reklamu. PPC reklama má velmi rychlý efekt, protože může být spuštěna již během několika dnů a generovat vám pravidelnou návštěvnost. Tato reklama se zobrazuje ve vyhledávání a v obsahu webů, má různé podoby a když se správně udělá, je velmi atraktivní. Platíte zde jen za skutečné prokliky, nikoliv za zobrazení. Agentura vám zajistí PPC reklamu od A do Z, tedy od nastavení a spuštění až po úspěšné vedení kampaně a její průběžnou optimalizaci, aby dosahovala těch nejlepších výsledků.