4 způsoby, jak zpestřit svatební fotografie

Svatební fotografie rozhodně nemusí být nudné! Zapomeňte na naškrobené pózy s rodinnými příslušníky a podívejte se, jak si svůj den pořádně užít, a to za pomocí některých vychytávek, které vám dopomohou k dokonalým fotografiím.

Dýmovnice, zábavy více

Efektní dýmovnice se dá využít mnoha způsoby. Přejete si romantickou fotku zamilované dvojice? Není nic jednoduššího, než vykouzlit za pomocí dýmovnice efektní a snové pozadí, na kterém pár dokonale vynikne. Pokud si budete přát fotografie skupinek, můžete volit různé odstíny dýmovnice a vytvořit tak galerii fotek, které budou velmi originální.

Prskavky – noční romantika

Noční focení se stává součástí stále více svateb. V nočním světle vynikají kontrasty oděvů novomanželů a detailů z pozadí. Prskavky zde dokáží udělat velkou službu. Zamilovaná dvojice je může držet, nebo mohou být součástí osvětleného pozadí pro efektní fotky.

Zahradní ohňostroj

Také zahradní ohňostroj je jako stvořený pro fotografie. Přejete si fotky skupin, které budou působit uvolněně a radostně? Vyberte si to správné pozadí a umístěte za skupinku zahradní ohňostroj. Lidé budou přirozeně vtipkovat, budou uvolnění a veselí. A krásné fotky vzniknou zcela samy!

Tematický foto koutek

Koutkům, kdy je lidem do ruky vkládáno různých nápisů, nebo umělých vousů či papírových brýlí, již bylo dost. Místo toho by bylo lepší se zamyslet nad tím, co mají nevěsta s ženichem skutečně rádi, a podřídit foto koutek jim. Jedná se o milovníky psů? Připravte si dostatek psích rekvizit. Jsou vášniví rybáři, cyklisté, modeláři, nebo třeba zbožňují deskové hry? Najděte to, co je nejvíce spojuje, a vytvořte si foto koutek, ze kterého budou mít novomanželé skutečnou radost.

Ty nejlepší fotografie nemusejí vznikat jen za denního světla. Stále více párů pro fotky skupinek volí také večerní hodinu, kdy jsou lidé již uvolnění a na fotkách se přirozeně smějí.