Víte, jak fungují moderní zastavárny?

Stalo se vám, že jste se dostali nečekaně do finančních potíží a nevěděli, jak je rychle vyřešit? Pokud jste majitelem hodnotnějším věcí, určitě vás zastavárna nenapadla z důvodu pocitu ponížení nebo studu. Pojem zastavárna často v lidech evokuje představu malé ošumtělé místnosti, kde se schází pochybné existence a zastavují věci, jejichž původ raději nechcete znát. Takové zastavárny stále existují, to však není případ společnosti DoZástavy, která totožnost svých klientů chrání a ochrana soukromí je jejich prioritou.

Rychle a diskrétně

Nejčastější věcí k zástavě nebo výkupu využívají lidé své luxusní hodinky. Není to věc nezbytně nutná a vám zajistí okamžitý přísun peněz. Zastavárna hodinky uchovává v sejfu, kde jsou v naprostém bezpečí.

Na webových stránkách zastavahodinek.cz si sjednáte schůzku, pro ještě rychlejší a efektivnější uzavření obchodu, můžete podat informace o zastavovaných luxusních hodinkách. Profesionální pracovník si s vámi sjedná schůzku, která probíhá v naprostém soukromí v moderní kanceláři. Celý rozhovor a případné podepsání smlouvy probíhají diskrétně, bez přítomnosti cizích lidí.

Smlouva o zástavě se zpravidla podepisuje na jeden měsíc, ale můžete ji podle potřeby prodloužit. Po podepsání smlouvy dostáváte peníze okamžitě na ruku.

Zástava nebo výkup

Kromě zástavy nabízí společnost také výkup hodinek, kdy můžete mít své peníze ihned a využít je pro potřebné věci. Pokud vás vaše hodinky jen omrzely a zatoužili jste po jiných luxusních hodinkách, můžete vybírat z bazaru společnosti.

Společnost zastavuje dámské a pánské hodinky luxusních značek, například Breitling, Hublot, Rolex, Omega, IWC, Zenith, Audemars Piguet, Bovet, Montblanc. Zastavit nebo prodat můžete pouze originální hodinky, fake nebo napodobeniny společnost DoZástavy nepřijímá.