Potřebujete prodat nebo si chcete koupit použitý stroj? Využijte EXAPRO

Exapro je internetový portál, jehož zaměstnanci pomáhají kupujícím i prodávajícím uspokojovat nabídky či poptávky. Tým zástupců nabízí služby v devíti jazycích. Všichni jsou zkušení a pomohou zájemcům jak při nákupu, tak i při prodeji strojů. Svou péči věnují zákazníkům našim i mezinárodním takovým způsobem, který zaručí nejen nákup, ale i prodej strojů. Veškerá péče je nejen transparentní, ale i technicky kompetentní a velmi zodpovědná.

Jak společnost funguje?

Každý zájemce, ať už se jedná o prodej či koupi použitého stroje, by se měl registrovat. Svoji nabídku či poptávku zašle zástupcům společnosti. Ti ji vyhodnotí a dávají dohromady kupujícího i prodávajícího.

Výhod registrace a tím i členství je celá řada. Jako prodejci můžete zdarma přidávat stroje určené pro prodej. Můžete si libovolně organizovat svoje nabídky, můžete je přidávat, upravovat či odstraňovat. Získáte přístup k newsletterům, které si sami vyberete. Pokud budete poptávat stroje, není již potřeba vyplňovat žádné osobní údaje.

V případě prodeje zaměstnanci přeloží údaje do devíti jazyků a inzerát je následně propagován na stránkách společnosti. Díky tomu se dostane do celého světa. Veškeré takto poskytované služby jsou zdarma.

Pracovník, který je pověřený správou vašeho účtu se postará o poptávky, zodpoví dotazy a dodá tázajícím potřebné technické informace a to i v cizích jazycích. Vybírá kompetentní zákazníky, kterým na vás předá kontakt. Následuje prohlídka stroje a v případě zájmu ze strany kupujícího podpis smlouvy.

Jaké stroje naleznete v nabídce společnosti?

Společnost Exapro na svých stránkách nabízí celou řadu různých strojů. Naleznete zde stroje na zpracování plastů, balicí stroje, stroje na zpracování dřeva, stroje pro průmysl potravinářský, tiskařské stroje nebo stroje pro zpracování kovů. Celou nabídku si můžete prohlédnout na portálu společnosti.