Šťastná hodinka – kde můžete výhody využít?

O šťastné hodince neboli happy hours jste určitě slyšeli. Je velmi využívána nejen v zahraničí, ale postupně se dostala také k nám. Některé subjekty využívají anglický název, který je všeobecně rozšířen, jiné využívají český ekvivalent šťastná hodinka. Cíl je však stejný. Marketingový tah, který má v danou dobu přilákat do určitého podniku zákazníky, kteří využijí této nabídky a tím posílí zisk baru. Někdo využije jen tuto hodinku či dvě a jde, jiný se zdrží, z nabídky si vybere další možnosti, a jestliže se mu dané místo líbí, využije jej také mimo akci.

Co je šťastná hodinka?

Jde o jednu z běžně a hojně využívaných podpůrných akcí. Může se aplikovat takřka všude, ale nejznámější je z restaurací, fast foodů a barů. Může se však rozšířit na různé služby, například masérské, wellnes, kadeřnické a mnoho a mnoho dalšího. Cílem je podpořit zisk daného podniku a přilákat nové zákazníky, kteří budou využívat podnik nejen během happy hour, ale také v jiných dnech a časech. Systém těchto hodinek je tedy jasný. Zamysleli jste se, kde tyto podniky s happy hours hledat? A je nějaký také ve vašem okolí nebo je to jen výsada větších měst? Vyzkoušejte internetový portál, který takové nabídky shromažďuje.

Portál s nabídkami

Happy Hours je portál, který dává dohromady nejrůznější nabídky a slevové akce. Najdete zde velmi podrobný přehled o podnicích, které poskytují svým zákazníkům happy hours a to jak na jídlo, pití, tak i na služby. Díky filtrům můžete hledat podniky podle kategorií, podle měst nebo aktuální polohy. Jednotlivé nabídky tak můžete vybírat podle toho, co se vám aktuálně hodí a kde chcete využít těchto slev. Díky tomu můžete poznávat nejen nové podniky, ale například můžete využívat slevy ve vašich oblíbených podnicích. Vyzkoušejte tuto možnost také vy.