Elegantní a odolné střechy Comax

Doškové či šindelové střechy dnes můžeme vidět většinou pouze ve skanzenech lidové architektury. V dnešní době je výběr střešních krytin mnohem pestřejší, takže může každý zvolit krytinu jak podle stylu domu, tak podle svých představ. Pro většinu střech jsou ideální plechové střešní krytiny, které vynikají lehkostí, odolností a dlouhou životností. Nejlepší parametry vykazuje produkt českého výrobce STŘECHY COMAX®, který má své výrobní i skladové prostory ve středočeském městě Velvary a také v Jindřichově Hradci. Nově tato firma expanduje i do zahraničí, když otevřela novou provozovnu v anglickém přístavním městě Bristol.

Přednosti střech Comax®

Plechové střechy COMAX® jsou odolné vůči korozi, chemickému narušení i UV záření. Vynikají barevnou stálostí po celou dobu své životnosti. Všechny tyto vlastnosti zaručuje specifická povrchová úprava plechů systémem lakování COIL COATING. Proto je velice důležítá spolupráce s firmou Metal Trade Comax a.s., která je českým výrobcem lakovaných plechů. Další devizou plechových střech COMAX® je nízká hmotnost, takže tato krytina jen minimálně zatěžuje střešní konstrukci. Jelikož plechové šablony jsou velice lehké, je jejich montáž na střechu snadnější oproti jiným střešním krytinám. V neposlední řadě je třeba ke kladným stránkám přičíst recyklovatelnost plechů Comax®, což je příznivou zprávou pro životní prostředí.

Typy střešní krytiny Comax®

Výrobce STŘECHY COMAX® dodává na trh několik typů velkoformátových krytin a maloformátových šablon, které z obchodních důvodů nesou tyto názvy:

  • Comax Alukryt
  • Comax BOCO
  • Comax taška maxi
  • Comax Falc
  • Comax Klik
  • Comax Vlnka a
  • Trapézové plechy Comax

Nezbytné doplňkové prvky

K dokonalé funkčnosti i estetickému vzhledu střechy patří také různé doplňkové prvky, jako jsou okapové systémy, zachytávače sněhu či plošiny pro práce na střeše. Výrobce dodává tyto prvky v barevném provedení shodném se střechami COMAX®, aby výsledný dojem byl co nejlepší.