Elegantní, praktické a stylové aneb dámské peněženky pro každý den

I když drtivá většina z nás už platí telefonem, mít kvalitní koženou peněženku je prostě radost. Co na tom, že v ní bude jen pár drobných na košík v supermarketu a občanka. Na to už se nikdo neptá. Důležité je, jak ta peněženka vypadá. A jak by taková kvalitní kožená peněženka měla vypadat? Pojďte s námi omrknout pár tipů, které vám usnadní váš výběr. 

Velikost

Existuje nepřeberné množství druhů peněženek, ale první, co by měl zákazník řešit, je velikost. Některé ženy potřebují zároveň schránku na všechny účtenky, věrnostní kartičky, kartičky k lékaři a ještě ideálně, aby se tam vešel ibalgin na bolení hlavy. To znamená, že musí mít rozhodně ještě přihrádku na drobné. Pokud i vy patříte do týmu #velkápeněženka, rozhodně byste měli mrknout na koženou peněženku na zip. 

Někdy však oceníte mít po ruce jen všechny doklady a prostor, kam umístit pár bankovek. Drobné nosíte po kapsách a fotky vašich nejbližších máte v telefonu. Potom mrkněte na praktické pouzdro na karty. 

Vzhled a barva

Když vyberete koženou peněženku svých snů po praktické stránce, volíte krok č. 2. Tedy barvu a vzhled peněženky. Většinu peněženek nabízíme ve více barvách, takže si vybere opravu každý.  

Chcete dodat peněžence ještě osobitější styl? Nechte si peněženku personalizovat. Iniciály dodají peněžence ještě elegantnější vzhled.

Materiál? Jednoznačně kůže!

Kůže není jen záruka kvality a elegance, jedná se o luxusní doplněk, se kterým budete za hvězdu za každé situace. 

U kožených výrobků se nemusíte bát, že by vás zradila jejich kondice. Kůže je zárukou odolnosti a důkazem toho, že investice do peněženky z kvalitní kůže se zkrátka vyplatí. 

Výrobce

Kvalitu koženým výrobkům nedává pouze kůže, ze které je produkt vyroben. Za kvalitním koženým výrobkem stojí malá česká firma, které zkrátka miluje pocit, že jejich produkty dobývají svět. 

Že je slow fashion na vzestupu už jste určitě slyšeli. Investicí do kvalitního koženého produktu uděláte radost nejen planetě, ale hlavně sobě a ve finále i nám. I vaši peněženku vyrobíme s láskou!