Šikovní pomocníci do každého automobilu

Každý majitel automobilu ví, že je potřeba o vozidlo dobře pečovat, pokud chce, aby mu dobře a hlavně dlouho sloužilo. Péči vyžaduje nejen interiér, ale i exteriér. Podívejte se na některé šikovné pomocníky, kteří vám péči o automobil usnadní.

Gumové vaničky do kufru

Jak již název napovídá, jedná se pomocníky určené pro interiér, konkrétně kufr. Gumové vaničky do kufru chrání celý vnitřní kufrový prostor nejen proti mechanickému poškození, ale i vůči dalším nepříznivým vlivům. Jsou vyrobeny z pryže tak, aby měly přesný tvar konkrétního kufru, můžete si tedy vybrat takový model, který bude odpovídat značce vašeho automobilu. Výhodou je i vyvýšený okraj, jež ochrání vnitřek kufru v případě rozlitá tekutin. Kromě toho, že odpuzují vodu, ochrání vnitřní prostor kufru před dalšími nečistotami a obrovskou výhodou je jejich odolnost proti chemikáliím. Velmi těžko se dají proříznout, propíchnout nebo roztrhnout. Také jsou vybaveny prvky protiskluzovými, díky čemuž dochází k eliminaci pohybu předmětů uložených v kufrovém prostoru automobilu.

Široký výběr modelů pro různé značky nabízí e-shop dovozu.cz. Vybrat si zde můžete jednu ze tří barevných variant, takže může bát gumová vanička do kufru dokonale sladěna s vnitřkem automobilu. Všechny modely navíc nabízejí dokonalou a jednoduchou údržbu.

Zimní clony do masky

Zimní clony do masky jsou ideálním pomocníkem pro zimní období. Díky nim zabráníte ofukování motoru a chladiče a motor tak rychleji získá svoji ideální provozní teplotu. Kromě toho začíná automobil topit mnohem rychleji, což je výhoda především u motorů vznětových.

Dalším bonusem je ochrana chladiče vozidla před proražením, které může hrozit od drobných předmětů během provozu.

Na výrobu zimní clony se většinou používá plast a instalaci zvládne každý automobilista, neboť je velmi snadná. V nabídce e-shopu naleznete clony do různých značek, nabídka je opravdu široká.