Co nesmí chybět v žádném pánském šatníku?

Nejen ženy milují módu. O módu a pohodlné oblečení se zajímají i muži. Vyhledávají takové kousky, které budou univerzální a budou je moci mezi sebou kombinovat.

Základ pánského šatníku

Většina mužů má ve svém šatníku oblek, který je vhodný na formální schůzky, do společnosti či divadla. Jeho součástí je i košile, která se však dá využít jako součást outfitu méně formálního. Je to ideální doplněk k plátěným či riflovým kalhotám.

Pro chladné dny jsou určené stylové pánské mikiny, které nabízí e-shop bastard.cz.

  • Proč právě mikiny bastard?

Mikiny se vyrábějí z látky vysoké gramáže, obrázky na nich jsou tištěny nesepratelným sítotiskem a motivy jsou nápadité, vtipné a neokoukané. Vybrat si můžete z několika barevných variant a několika různých velikostí. Mikiny jsou ideální pro sportovní a odpočinkové aktivity, do chladnějšího počasí, čemuž nahrává i kauce, kterou je každá mikina opatřena. Velmi příjemná je i klokaní kapsa v přední části mikiny, do níž si můžete pohodlně schovat ruce. Mikiny mají volnější střih, můžete tedy pod ně obléknout tričko s krátkým či dlouhým rukávem.

  • A co ještě bastard nabízí?

Na e-shopu si můžete objednat i originální trička levně. V nabídce naleznete trička pánská, dámská i dětská. Objednat si je můžete pro sebe nebo jako originální dárek pro vaše blízké či kolegy v práci. Na výběr máte z velkého množství potisků, jejichž motivy navrhují čeští a slovenští grafici. Každý jeden obrázek je originál, který jinde nenajdete. Svoje tričko si tak mohou nosit pivaři, milovníci kávy, vodáci, ekologové a řada dalších. Tisk pak probíhá sítotiskem, což je metoda velmi kvalitní. Trička jsou vyrobena z kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat toho, že se z nich po několika vyprání stane neforemný kus textilu. I paleta barev je dosti široká.