Proč používat pneumatické nářadí

Nezbytnými pomocníky ve výrobních provozech, na stavbách, v dílnách a garážích jsou kompresory. Tyto stroje slouží k výrobě stlačeného vzduchu, který se pak využívá k pohonu vzduchového čili pneumatického nářadí. Vedle toho kompresory slouží také k plnění pneumatik nebo nafukovacích hraček a k dalším účelům.

Pneumatické nářadí značky M7

Tato značka pneumatického nářadí patří k nejlepším na trhu a znají ji jak profesionálové, tak domácí kutilové. Oblibu a uznání si toto pneumatické nářadí získalo díky 20-ti leté tradici, která je provázena jednak bohatými zkušenostmi, a jednak pravidelnými inovacemi všech druhů a typů pneumatického nářadí M7. Hlavními přednostmi jsou dostatečný výkon, dlouhá výdrž a také jednoduché ovládání. To vše jsou parametry, které o kvalitního pneumatického nářadí očekává každý profesionální pracovník, ale i domácí kutil. Spotřebitelé dostávají v podobě pneumatického nářadí M7 spolehlivé nářadí, které je před distribucí na trh podrobováno testování jak v náročných provozních podmínkách, tak ve firemní laboratoři. Důvěru zákazníků si společnost M7 získává nabídkou vyzkoušet si nářadí při objednávce zcela zdarma.

Aku nářadí

Nespornou výhodou aku nářadí je jeho použitelnost kdekoliv bez nutnosti přívodu elektrického proudu a bez tahání kabelů a hadic. Aku nářadí prostě vezmete do ruky a ihned s ním můžete pracovat jak uvnitř objektů, tak i ve venkovním prostředí. M7 nabízí praktické utahováky, šroubováky, vrtačky a další nástroje. Oceníte vysoce kvalitní zpracování každého detailu, skvělý design, dlouhou životnost a špičkovou výdrž baterie.

Co najdete v nabídce pneumatického nářadí M7?

Ve výrobních halách, garážích i v domácích dílnách se uplatňuje pistolová technika. Jedná se o nářadí, které pomocí hadice využívá stlačeného vzduchu vyrobeného kompresorem. Jsou to například stříkací, tryskové nebo odsávací pistole. Stříkací pistole nacházejí využití hlavně v lakovnách nebo je používají řemeslníci. Tryskací pistole jsou zpravidla opatřeny ofukovacími kouhouty pro používání v náročných podmínkách na ofuky stlačeným vzduchem vyráběným kompresorem s připojením na hadici pomocí trnu. Odsávací pistole obvykle slouží k odsávání třísek vznikajících při obrábění materiálu, k odsávání prachu a jiných nečistot z pracovních ploch.