Stínící tkanina? Skvělá možnost, jak si dopřát soukromí!

Když si pořizujete dům, zahradu nebo jakoukoliv jinou nemovitost, musíte přistoupit ke koupi plotu. Bez něj možná dům vypadá lépe (každý má jiný názor), ale vystavujete váš majetek velkému nebezpečí. Samotná zahrada bez plotu být nemůže, jinak to bude svádět všechny okolní zloděje, aby vám vzali něco, co jim rozhodně nepatří. Někdy si však můžete pořídit plot, který bude potřebovat ještě nějakou tu úpravu.

Když jde přes plot vidět

Můžete si pořídit jednoduchý plot, protože se snažíte srazit náklady na minimum. To je samozřejmé, protože většina lidí se snaží myslet ekonomicky a šetřit. Jenže někdy se to, jako například u plotu, až tak úplně nevyplácí. Přes plot může jít vidět, může skrz něj svítit slunce, což znamená, že vám bude velké teplo, zejména v létě a horkých dnech. Bude to chtít nějakého pomocníka, který by vám pomohl. Co takhle stínící tkanina? Jde o nejlevnější způsob, jak udržet soukromí!

A to nejen soukromí, protože daný plot zastíníte, snížíte velkou měrou průhlednost oplocení a dostanete přesně to, co potřebujete a chcete. Za zlomek ceny. Jejich velkou výhodou je, že jsou snadné k nainstalování, je s nimi jednoduchá manipulace. Na okrajích sítě najdete oka, která jen umístíte na plot a máte hotovo. Stín, soukromí a to je přesně to, co chcete a potřebujete.

Životnost a variabilnost

Snadná manipulace zajišťuje velmi dlouhou životnost stínící tkanině. Můžete si dokonce vybírat vlastní výšku, takže ji přesně napasujete tak, jak potřebujete. Kam stínící sítě umístit? Prakticky kamkoliv vás napadne! Mohou pomoci v zastínění plotu, zastínění pergoly, zahradních přístřešků, teras, skleníků. Mohou být nápomocny také jako zástěna stavebních prací, pomoc u lešení, jako ochranná síť na zahrady, pole nebo pro pískoviště. Vyberte si tedy přesně pod vás a vašich představ!