PPC specialista pomůže vašemu webu vydělávat

Přejete si, aby vám web vydělal více peněz? PPC specialista na váš web přivede nové zákazníky, kteří se následně zaslouží o zvyšování vašich tržeb. Víte, jak PPC reklama funguje?

Jak zvýšit tržby

Dnes již nestačí mít vynikající produkt nebo služby. Bez vhodné reklamy vás konkurence převálcuje a koncový zákazník se o vás ani nedozví. PPC specialista vám zajistí správu PPC kampaní – Google Ads je v současné době nejziskovější forma propagace na internetu. Péče o ni je však časově náročná i z hlediska stále se vyvíjejících technologií. Je proto vhodné mít na e-commerce a online reklamu někoho, kdo se tomu věnuje již několik let.

Jak probíhá spolupráce

Jak si zajistíte, aby vaše tržby z webu stále rostly? PPC specialista marekpech.cz vás nejdříve požádá o vyčerpávající informace o vašem podnikání, aby zjistil vaše cíle a poznal vaše zákazníky. Jako další krok probíhá nezbytná analýza konkurence ve vašem oboru a zjištění vaší pozice na trhu. Co přijde potom? Kompletní analýza reklamních účtů Google Ads a Google Analytics. Potom už jen dostanete kampaň šitou přesně na míru, která bude zisková a škálovatelná. Co můžete očekávat dále?

Správa PPC kampaní

Když má být PPC kampaň šitá přesně na míru, je důležité, aby byly v rámci služby poskytnuty také novinky, které s sebou nese rychlý vývoj v technologiích. Abyste udrželi krok s dobou, bude vám PPC specialista spravovat kampaň na běžných kanálech – Google Ads, Facebook, Sklik, Heureka, Zboží.cz – bude provádět nutné změny potřebné pro větší růst tržeb, udržovat kontakt a nabízet optimální řešení v rámci novinek na tomto odporném poli. Vše s jediným cílem – maximalizace zisku vaší firmy.

PPC specialista vám zajistí kampaň vhodnou pro váš typ podnikání – od živnostníků, přes větší firemní weby až po velké firmy a eshopy.