Na reklamním textilu můžete i vydělat

Jednou z nejpopulárnějších kategorií reklamních předmětů je bezesporu reklamní textil. Oproti jiným kategoriím má totiž tu výhodu, že jej lze často nejenom rozdávat či použít jako výhru v soutěži, ale také prodávat nebo nabídnout jako součást služeb.

Pod pojmem reklamní textil si podstatná část lidí automaticky vybaví reklamní trika. Tyjsou velmi univerzální, lze jej použít k propagaci, formou dárku, nebo také prodávat například na festivalech či turisticky atraktivních lokalitách. Možnosti reklamního textilu jsou ale mnohem širší. Pojďme si je představit.

Od stuhy až po bundy

Reklamní textil je velmi široká kategorie, která zahrnuje prakticky všechny druhy zboží od jednoduchých stuh až po funkční oblečení či bundy. Patří sem ale také pracovní oblečení či domácí potřeby jako ručníky, župany a pantofle.

Jak již bylo řečeno, nejpopulárnější podkategorií jsou reklamní trička. Ta existují v mnoha provedeních a barvách, je prakticky pouze na zadavateli, jaké požadavky na textil bude mít. Určujícími parametry jsou gramáž, typ střihu, barva, druh potisku a samozřejmě také požadovaná velikosti a určení, zda má jít o trika pánská, dámská či dětská. Trika poskytují takové množství možností, že je vždy lepší jejich vytvoření konzultovat se specialisty agentury pro dosažení co nejlepších výsledků.

Pásky, stuhy, náramky

Velmi jednoduché druhy reklamního textilu jsou pásky, stuhy, náramky, šátky a další doplňky. Ty se hojně používají co by dárky k nákupu, neboť pro některé zákazníky mohou představovat pomyslný jazýček na vahách při rozhodování o koupi. Náklady na vytvoření jsou při tom velmi nízké a daňově uznatelné, proto je pro řadu společností jejich využívání v rámci marketingu samozřejmostí.

Ručníky, župany, pantofle či deky

Mnohé hotely, wellness centra další zařízení nedají dopustit na kvalitní reklamní textil. Logo se zde většinou vyšívá, takže výsledný reklamní předmět působí hodnotně a reprezentativně.

Objevte i další možnosti reklamního textilu. Podívejte se na web Propaq.cz a získejte informace o možnosti vytvoření reklamních předmětů na míru.