Kvalitní tonery pro vaši tiskárnu

Každý, kdo pracuje s tiskárnou, musí řešit otázku nákupu náplní. Přestože se všichni snažíme tisknout šetrně, po nějaké době je potřeba zakoupit náplň novou.

Záleží, jaký druh náplně potřebujete. V nabídce jsou náplně inkoustové, které se plní tekutým inkoustem, a tonery, jež se plní tonerovým práškem. Velký výběr nabízí e-shop tonerydepot.cz.

Pořídit si můžete náplně originální, renovované nebo kompatibilní. Originální náplně vyrábí přímo výrobce tiskáren, kompatibilní bývají velmi často srovnatelné s originály. Renovované či repasované náplně patří mezi ekologické výrobky. Nevytvářejí totiž nadbytečný odpad. Cartridge se pouze naplní inkoustem nebo tonerem. Nevýhodou může být nižší kvalita tisku. Pokud chcete koupit tonery Brother nebo jiné značky, obraťte se na firmu Tonery DEPOT.

Náplně Tonery DEPOT

Firma Tonery DEPOT nabízí alternativní laserové tonery, inkoustové náplně (cartridge) a další sortiment, který je určený pro laserové a inkoustové tiskárny. Veškeré nabízené produkty mají kvalitu, jež se dá srovnat se sortimentem originálním. Kvalitu firma dokládá celou řadou certifikátů, které pro své výrobky získala. Portfolio obsahuje výhodné cartridge Lexmark, samostatné inkousty, plnicí sady, ale i komponenty potřebné pro plnění tonerů, které zvládnou technicky zdatnější jedinci. Pokud si nejste jisti, jaký typ náplně je vhodný pro vaši tiskárnu, obraťte se na pracovníky e-shopu. Vybrat si zde můžete náplně do celé řady tiskáren. Patří mezi ně HP, Canon, Xerox, Toshiba, Philips, Lexmark, Kyocera, Konica Minolta, Dell, Epson, Samsung a celá řada dalších.

  • Alternativní tonery a cartridge

Tyto tonery či cartridge pocházejí od jiného výrobce a patří mezi alternativní k náplním originálním. Může se jednat o kazetu zcela novou nebo renovovanou. Kompatibilní kazety se vyrábějí sériově. Nevýhodou je to, že se netestují všechny kazety.