Kvalitní přístroje pro polygrafii

V polygrafickém průmyslu se používá řada přístrojů. Patří mezi ně i řezací plotry či transferové lisy. Pokud hledáte u těchto strojů kvalitu za přijatelnou cenu, obraťte se na e-shop termolisy.cz.

Plotry nejen řezací

Plotry jsou přístroje, které si nacházejí své uplatnění nejen v průmyslu polygrafickém. Vybírat si můžete z několika různých typů – kvalitní řezací plotry, plotry kreslící nebo takové, které zvládnou jak řezání, tak i kreslení. Všechny tyto varianty naleznete na již zmiňovaném e-shopu termolisy.cz. Kromě toho si zde můžete objednat i potřebné příslušenství, do kterého patří plotrové nože. Ty z nabídky e-shopu jsou kvalitní a práce s nimi je velmi pohodlná a zároveň na profesionální úrovni.

K čemu plotry slouží? Zajišťují realizaci výtisků komplikovanějších zadání obsahujících vzory a různé druhy výřezů. To lze vytvořit na různé druhy povrchů.

Pokud uvažujete o pořízení nějakého plotru, ideální volbou je takový, který nabízí více funkcí. Tím je plotr řezací a kreslící. Pomůže vám zvládnout i projekty velmi složitého charakteru.

Kromě plotru si můžete také objednat tiskovou flexovou a flockovou fólii, která usnadní realizace jakékoli vaší zakázky.

Termolisy

Mezi moderní technologie se řadí i termolisy. Ty, které naleznete na e-shopu, jsou kvalitní a spolehlivé a pokud se rozhodnete si je pořídit, bude to pro vás dobrá investice. Termolisy se velmi snadno ovládají, mají stabilní tlak lisu a také dostatečnou termoregulaci, což je základ, jež vytváří kvalitní lis. Objednat si můžete také lisy s automatickými funkcemi, díky kterým se nemusíte o proces lisování vůbec starat. Lisy zajišťují tisk na textil (nejčastěji čepice, trička nebo mikiny), ploché povrchy a poradí si i s místy hůře přístupnými. Termotransferový lis je schopen aplikace i na struktury hrubšího nebo členitějšího povrchu.