Originální fotografie pro každého

Fotografie jsou dlouhodobá vzpomínka a to nejen na místa, která jsme navštívili, ale i na akce, jichž jsme se účastnili. Může se jednat o akce rodinné či firemní, pokud se dobře bavíme, určitě si tyto příjemné chvíle rádi v budoucnu připomeneme. A jak jinak, než díky kvalitním fotografiím.

Objednejte si fotokiosek – fotobudku

Toto mobilní zařízení je skvělou volbou jak na akce rodinné (oslavy či svatby), tak i na akce společenské (plesy, matruritní plesy), tak i na oslavy firemní či vánoční večírky.

Fotokiosek nejen fotí, ale také klíčuje, umožňuje sdílet fotky na Cloud (v případě, že je dostupná Wi-Fi nebo je v místě LAN kabel) a díky QR kódu lze zhotovené fotografie ihned stáhnout do mobilu. Velkou výhodou je, že fotobudka umožňuje tisk fotografií ihned na místě.

Také jeho provoz není nijak nároční. Je potřeba prostor 3x3x2,5 metru pro jeho umístění, blízkost zásuvky na zapojení do sítě a stůl na rozložení rekvizit. Ovládání je velmi intuitivní a to díky dotykovému monitoru o šířce 15“ na němž se uvidíte ještě dříve, než bude vytvořena fotografie. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, nic se neděje, neboť po celou dobu provozu fotobudky je na místě přítomná profesionální a vyškolená obsluha, která vždy a ochotně poradí.

Fotokoutek.FUN vám nabízí i pozadí, které bude tematicky ladit s akcí, na níž se fotografie pořizují. Ke každé akci je možno připravit pět různých pozadí, která se velmi snadno mění – pohybem prstu na dotykové obrazovce. Samozřejmostí je i možnost zapůjčení rekvizit, které udělají fotografování ještě zábavnějším. Vítaným doplňkem u fotografie je i možnost vytvoření grafického proužku, na němž může být umístěno logo, název akce či datum jejího konání.

A co třeba mobilní ateliér?

Mobilní ateliér – fotokoutek nabízí profesionální záblesková světla i kvalitní tiskárnu. Také jej lze použít na jakoukoli oslavu či společenskou akci. Kvalita tištěných fotografií je téměř srovnatelná s kvalitou fotek vyvolávaných ve studiu.