Kam pro kvalitní potisk obalových materiálů?

Vytváříte krásné nebo užitečné produkty, ale zákazníci v obchodě je obchází bez povšimnutí? Víte, že je vaše tvorba kvalitní, ale mezi ostatními výrobci zcela zanikne. Dnešnímu světu vládne originálnost a kreativita. A právě tak by měl také vypadat váš výrobek – originálně a nevšedně. Váš produkt má zákazníka na první pohled zaujmout nebo pobavit. Je nesmírně důležité pro váš obchod vybrat správný druh obalu a následně jeho potisk. Druhů obalových materiálů existuje několik druhů. Při jeho vybírání berte v potaz své zboží a také zákazníka, který si zboží zakoupí. Tipy, jaké zvolit obalové materiály vám mohou pomoci zvýšit obrat a vaše investice do nich se vám jistě vrátí.

Stojací sáčky

Pokud jste se rozhodli vyrábět něco drobného, jsou pro vás ideální stojací sáčky, které se hodí zejména k pásové výrobě. Sáčky samy stojí a snadno a rychle se naplní. Tímto způsobem pracovníci naplní mnohem více stojacích sáčků a v obchodě se skvěle vyjímají. Originální a nevšední potisk tak nepřehlédne již žádný zákazník.

Obalové folie

Pokud potřebujete obalové folie v roli pro balení v balících strojích nebo hotové sáčky připravené k již k naplnění, mrkněte na webové stránky peroutka.cz, kde vám jejich povrchovou úpravu a tisk zhotoví zcela podle vašich přání. Jejich digitální technologie umožňuje efektivní tisk malých zakázek (do cca 5000 m) a zakázek s proměnnou grafikou (mohou se střídat odlišné motivy nebo motivy s malou změnou grafiky program mozaik), což váš produkt jednoznačně zviditelní pro velký počet zákazníků.

Samolepící etikety

Pokud musíte mít na svém výrobku svůj speciální obal můžete ke zviditelnění svých produktů použít samolepící etikety nebo termoetikety. O jejich jedinečný a kvalitní potisk se vám firmě Peroutka také profesionálně postarají.