Chystáte se k moři autem?

Chcete strávit dovolenou u moře a nechce se vám být závislí na cestovní kanceláři? Pokud chcete být, co nejkratší dobu v autě a co nejrychleji se smočit v průzračném moři, jsou pro vás ideálními zeměmi Itálie a Chorvatsko, které jsou od nás, co by kamenem dohodil a obě země jsou schopné uspokojit jakéhokoliv turistu, i ty nejvíce nejnáročnější.

Kam se vydat v Chorvatsku?

Oblast Malinska, která se nachází na chorvatském ostrově Krk, se pyšní azurovým mořem, krásnými plážemi, které jsou obklopené hustými borovými lesy. Pokud toužíte po odpočinkové dovolené, doplněné o zábavu, sport a mnoho kulturních akcí, je oblast Malinska pro vás ideální. Ubytování Malinska nabízí ve všech možných typech – hotely, bungalovy atd., záleží jen na vašem vkusu.

Objevte krásy Itálie

Itálie je zemí mnoha tváří – krásná a tajemná, moderní a starodávná, ušlechtilá a pyšná. Kdo Itálii navštíví, vždy si kousek odváží s sebou. Mnoho turistů se do této jedinečné země opakovaně vrací. Místem, které vám nezůstane lhostejné, pokud se ho rozhodnete navštívit, je kraj na samotném jihu Itálie – Kalábrie. Z jedné strany Tyrhénské moře a z druhé Jónské moře, které je ideální k potápění, není tím největším lákadlem. Zvláštní historická městečka a skvělá kuchyně a útulné kempy Kalábrie lákají k trávení romantické a nezapomenutelné dovolené. Necháte se zlákat i vy?

Kde hledat vhodné ubytování?

Pokud se rozhodnete zařídit celou dovolenou zcela sami, nepodceňte zařizování ubytování. Čistota, spolehlivost a férové jednání by mělo být samozřejmostí, ale ne vždy tomu tak je. Vybírejte mezi spolehlivými poskytovateli ubytování, přesně takové naleznete na webových stránkách svetubytovani.cz.V jednoduchém a přehledném filtru si nastavíte své parametry a pak již jen vybíráte, třeba jen podle fotografií nebo výhledu na moře.