Jak jednoduše a rychle přepravit zásilky do zahraničí?

Možná si budete říkat, že přeprava zásilky do, nebo ze zahraničí je velkým problémem. Jste však na omylu, neboť v dnešním globalizovaném světě možná neexistuje snazší činnost. Pokud se omezíme pouze na starý kontinent, tak drtivá většina států spadá do Eurozóny, a tedy i do Schengenského prostoru. V něm je povolen volný pohyb zboží a osob, čehož hojně využívají mezinárodní dopravci.

Proč využít služeb silniční dopravy?

Mezinárodní přeprava zásilek po Evropě je nejoptimálnější za použití silniční dopravy. Přepravní společnost Emons nabízí skvělou kombinaci rozumných dodacích lhůt s únosnými přepravními náklady. K dispozici vám je více než 80 let zkušeností s kamionovou dopravou, čímž se nemůže pochlubit jen tak nějaká logistická společnost. Budete tak mít jistotu, že se vaše zásilka dostane bez poškození v garantovaném čase na místo určení. Firma se neustále rozšiřuje, což potvrzuje i zakoupení dvou vozidel typu Gigaliner pro vnitrostátní přepravu zásilek.

Kde všude jsou sběrná místa?

Pokud chcete převézt váš balíček do zahraničí, pak jej musíte doručit na jedno ze sběrných míst logistické společnosti. Nemusíte se ovšem chytat za hlavu, neboť ta jsou rozeseta prakticky po celé republice. S velkou pravděpodobností se ve vaší blízkosti jedno sběrné místo nachází, avšak vy o něm nemáte ani tušení. Své balíčky můžete nechat naložit v těchto městech:

  • Střední Čechy – Praha
  • Západní Čechy – Plzeň, Sokolov, Chomutov
  • Severní a Východní Čechy – Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové
  • Morava – Brno, Olomouc

Přeprava zásilky do zahraničí navíc probíhá v časovém limitu 24 nebo 48 hodin. Ovšem pokud zvolíte expresní doručení, dostane se balíček na místo určení ještě o poznání rychleji.

Kam lze zásilky doručit?

Přeprava zásilek do zahraničí samozřejmě neprobíhá pouze za pomoci silniční dopravy. Do některých destinací by se totiž tímto způsobem nikdy nedostala. Proto logistická společnost musí komplexně zkoordinovat silniční dopravu s přepravou lodní a leteckou. To by však zkušeným dispečerům nemělo dělat sebemenší potíže. Zvláště pak, přihlédneme-li k pozitivním vazbám na některé zahraniční přepravce, se kterými dopravní společnost spolupracuje.

Přepravy zásilky do zahraničí se vůbec nemusíte bát. Stačí oslovit renomovaného dopravce, který doručí váš balíček na místo určení co nejrychleji a s minimálními finančními náklady.