Prošvihli jste losování sportky?

Zkoušíte pravidelně své štěstí při sázení sportky? Patříte pouze občasné sázkaře a na samotné losování zapomínáte? Kontrola tiketu přes terminál u pracovnice pošty nebo trafiky nepatří mezi vaše oblíbené činnosti a dali byste raději přednost kontrole v soukromí a pohodlí domova? Existuje jednoduchý způsob, jak okamžitě zjistit nejen to, zda jsou vaše vsazená čísla výherní, ale také přesnou částku, kterou jste vyhráli. Ke zjištění výhry nemusíte opouštět svůj domov a výsledky znáte během několika okamžiků.

Vyhrávejte v pohodlí domova

Sportka výsledky zveřejňuje dvakrát týdně, pokud neprobíhá nějaké mimořádné losování k různým příležitostem. Ať už patříte k pravidelným sázejícím nebo si občas vsadíte spontánně, ke zjištění výhry si musíte zkontrolovat tiket.

Web sportkadnes.cz slouží nejen ke zjištění výsledků, které jsou po každém losování okamžitě aktualizovány, ale také vaší konkrétní výhry.

Čísla jednoduše doplníte do sloupců, které se vám zobrazí v odkazu na Sazku. Po doplnění čísel „zkontrolujete tiket“ a během několika okamžiků se dozvíte vaši konkrétní výhru. Skákat radostí můžete v úplném soukromí a o vaší výhře se nedozví žádní zvědaví nakupující v trafice nebo na poště stojící frontu za vámi. Vaše výhra zůstane vaším tajemstvím a záleží jen na vás kolika lidem se svěříte. Při jejich výběru však buďte obezřetní. Opatrnosti není nikdy dost. Sportka je příležitostí k výhře pro každého.

Darujte vyplněný tiket

Tušili jste, že vyplněný tiket sportky je stále více oblíbeným dárkem k narozeninám, k Vánocům nebo jako svatební dar? Vyplněným tiketem nikdy nic nezkazíte a sportka kontrola tiketu se tak stane napínavou událostí celé oslavy. Zkontrolujte tiket na webu sportkadnes.cz a možná budete mít další důvod k oslavě.

Říká se, že štěstí nechodí po horách, ale po lidech a právě vy můžete být jedním z nich.