Hodláte se zbavit části svého šatníku?

Neustále obměňujete šatník a staré, ale neobnošené oblečení se vám doma hromadí? Rádi byste za něj ještě utržili nějakou korunu, ale nechce se vám obíhat místní second handy a ztrácet čas nošením oblečení do komisního prodeje? Do této fáze dospěje mnoho lidí, ať už je to změnou postavy, změnou stylu oblékaní nebo očekávání miminka. Obnošenější kousky můžete darovat na charitu a ty luxusnější, v dobrém stavu, můžete prodat na webových stránkách prodejhned.cz.

Jak online second hand funguje?

Na webovém portále prodejhned.cz funguje second hand online pro všechny, kteří rádi nakupují a prodávají. Jednoduše své oblečení nafotíte a zveřejníte. Při focení si dejte pozor na pár detailů, které mohou váš prodej pokazit a váš jinak pěkný módní kousek bude na fotografii vypadat jako starý hadr. Zkuste pár našich tipů a oblečení se bude prodávat samo.

  • Správné světlo – Úplně nejideálnějším světlem při focení jakéhokoliv produktu je denní světlo. Zářivky, klasické i úsporné žárovky mají nádech bílého, žlutého nebo oranžového světla, které se ve vaší fotografii odrazí. Produkt však nedávejte ani pod přímé slunce, světlo musí být rozprostřené po celé fotografii.
  • Čisté pozadí – Ať už fotíte na zemi nebo na stole, ujistěte, že je pozadí čisté. Značková halenka vyfocená na stole plným drobků nikoho nezaujme. Volte raději tmavší podklad.
  • Zkontrolujte oblečení – Focené produkty musí být vždy čisté, vyžehlené, neponičené nebo na závadu v inzerátu upozorněte.

Vybírejte z nabídky ostatních inzerentů

Mezitím, co si zájemci budou prohlížet vaše módní kousky, můžete se i vy poohlížet po novém oblečení. Pokud měníte šatník z důvodu očekávání miminka, využijte mimibazar, který na webovém portále prodejhned.cz také funguje.

Na prodejhned.cz můžete kromě oblečení prodávat a nakupovat také elektroniku, nábytek, reality a mnoho dalšího.