Co nás doma zahlcuje negativní energií? Zbavte se těchto věcí

Máte pocit, že máte doma mnoho věcí a nemáte je kam dát? Schováváte si uschlé květiny, staré časopisy, mnoho knih, oblečení apod.? Možná je na čase se některých věcí prostě zbavit a očistit váš byt od negativní energie.

Příliš mnoho věcí!

Problémem mnoha osob je, že schraňují opravdu vše, od uschlých kaštanů, květin, oblečení, doplňků atd. To vše se u nich doma hromadí a z příjemného domova se stává skladiště. Samozřejmě, že si chceme některé věci z minulosti schovat, například první květinu, kterou jsme dostali od přítele, přání z narozenin apod., ale zbytečností bychom se měli postupně zbavovat, jinak budeme brzy zasypáni věcmi.

Co dát pryč?

Negativní energie se drží především na starých papírech, časopisech, novinách apod. Přeberte si proto hromady, které se vám válí v rozích pokoje a vyhoďte vše, co už nebudete číst, co je staré a opotřebované nebo to věnujte někomu jinému. To je nejlepší řešení. Pokud víte, že věci, které dáváte pryč ještě někdo využije, věnujte mu je. Dále je potřeba zbavit se sušených květin, uschovejte si například jeden květ do krabičky nebo vylisujte v knize, ale vystavené uschlé z květiny z poliček odstraňte. Přeberte si také vaši skříň plnou oblečení. Jistě v ní najdete kousky, které jste neměli déle jak dva roky na sobě nebo které už ani nevíte, že máte. Pošlete je svým kamarádkám, vhoďte do kontejneru na oblečení nebo použijte na hadry.

Dříve důležité materiály

Důležité je také probrat si materiály, které skladujete z minulosti, jedná se především o smlouvy, CD, DVD, různé dokumenty, kde je vaše jméno a další údaje. S jejich likvidací vám může pomoci skartace dokumentů Praha. Tato společnost se zaměřuje na komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a dalších nosičů informací. Služby této firmy ocení především firmy, ale také vy, pokud máte opravdovou řádku dokumentů, které potřebujete dobře zlikvidovat.