Pořizujeme koupelnové skříňky

Na koupelnový nábytek jsou kladeny vysoké požadavky především z hlediska vlhkého prostředí. Proto musí například koupelnová skříňka být z odolného materiálu. Dalším požadavkem jsou malé rozměry, ať již vybavujeme malou či velkou koupelnu. Praktičnost, účelnost a minimalizace rozměrů jsou důležitými předpoklady, aby nábytek v koupelně sloužil, ale nepřekážel. Jelikož jsou koupelny malé i velké, designové či běžné panelákové, je i nabídka koupelnových skříněk velice pestrá.

Nabídka skříněk do koupelny

Pestrý sortiment koupelnového nábytku nabízí internetový obchod Dona-shop.cz sídlící v Novém Jičíně. Do tohoto severomoravského města nemusíte osobně jezdi, neboť stačí otevřít na internetu webové stránky obchodu a probírat se pestrou paletou koupelnových skříní. V nabídce jsou koupelnové skříňky nízké, horní i vysoké, skříňky pod umyvadlo, které jsou k dostání včetně umyvadla.

Další typy skříní

Vybrat si můžete například skříňku s košem na prádlo, nebo nejvyhledávanější koupelnový nábytek, kterým je koupelnová skříňka se zrcadlem. V této kategorii najdete například nízkou skříňku, skříňku pod umyvadlo a zrcadlo obdržíte zdarma. Za příplatek si můžete dokoupit i přesně padnoucí umyvadlo. Pokud jde o barevné odstíny, můžete mít ve své koupelně skříňku v barvě wenge nebo dům sonoma. Obchod Dona-shop.cz ulehčuje zákazníkům výběr rozdělením skříněk podle způsobu umístění a určení, podle barev a rozměrů.

Vysoké skříňky

Ušetřit prostor vám nejlépe pomůže vysoká skříňka do koupelny. Do několika přihrádek můžete ukládat šampóny, mýdla či sprchové gely, kterými jste dosud obkládali okraje vany. Dále zde umístíte prací prášky a a jiné čistící prostředky, které již nemusíte zastrkávat za umyvadlo či do rohu koupelny. Vysoké koupelnové skříně z obchodu Dona-shop.cz jsou ideálním kusem nábytku do malé i velké koupelny. Na výběr jsou vysoké skříně v šířce 30, 40 nebo 60 cm.