Montované haly poskytují celou řadu výhod

Potřebujete zastřešit sportoviště či zemědělskou techniku, ale nechce se vám do realizace stavby? Vyzkoušejte montovanou halu, jedná se o řešení, které se těší stále větší oblibě.

Jaké výhody poskytují montované haly?

Jejich realizaci lze provést na klíč a dle vašich požadavků a přání.. Montáž i demontáž probíhá ve velmi krátkém časovém období.

Velice příznivá je i cena, která je daleko nižší, než u výstavby tradičních budov. Haly nabízejí velmi nízké náklady na údržbu. Velkou výhodou je i možnost halu kdykoli rozšířit či ji propojit se stávajícími stavbami nebo zázemím. Ke každé hale lze doobjednat celou řadu doplňků, mezi něž patří zateplovací systém pro zimní období, umělé osvětlení, tribuny pro diváky nebo třeba odvětrávání.

Výstavbu haly lze realizovat i kolem uskladněného materiálu či zboží. Při realizaci zastřešení o rozloze do 1 000 m² není potřebné stavební povolení.

Haly jsou multifunkční a lze je využít v celé řadě odvětví.

Využití hal

Zemědělství – jako sklady pro zemědělské stroje či plodiny, haly pro ustájení dobytka.

Sportovní oblast – kryté haly pro sportovní aktivity (především tenis, florbal nebo fotbal), možnost zastřešení ledové plochy či bazénu.

Montované haly lze také využít jako hangár pro různé druhy sportovních letadel či lodí.

Chovatelství – jízdárny, seníky, ustájení hospodářských a chovných zvířat.

Podnikatelská sféra – haly pro skladování, garáže, zastřešení výrobních prostor.

Oblast ekologie – zastřešení sběrných dvorů, linek na třídění a likvidaci odpadu, skladovací prostory.

Kde a jak halu objednat?

http://www.haly-polak.cz/ nabízejí kvalitní a profesionálně vyrobené montované haly. Postačí, na jejich webových stránkách, vyplnit poptávkový formulář, ve kterém uvedete základní údaje a požadavky na halu. Obdržíte nezávaznou nabídku řešení i s cenovou kalkulací a pak už je jen na vás, zda si halu objednáte či nikoli.