Zajímáte se o sportovní střelbu? Nenechte si ujít novinky od Holosunu pro rok 2020

Není to tak dávno, co Holosun představil své nové produkty pro rok 2020. V nabídce nyní najdete například cenově výhodný set kolimátoru a zvětšovacího modulu, se kterým můžete ušetřit téměř 3 000 Kč. Co dalšího si pro vás Holosun připravil?

Výhodný set pro vyznavače taktické střelby 

Hned na úvod si představíme již zmíněný cenově výhodný set, který se skládá z otevřeného kolimátoru HS510C a zvětšovacího modulu Holosun HM3X. Kolimátor obdržíte společně s robustním ABS kufříkem, díky kterému se vám bude jednoduše přenášet. 

Kromě toho je součástí balení i spacer pod kolimátor, s jehož pomocí dosáhnete výšky 1/3 co-witness (tečka nad výklopnými mířidly). 

Vsaďte na první uzavřený mini kolimátor

Mini kolimátor HE509T symbolizuje poměrně dlouho očekávanou novinku. Je přitom určený pro dlouhé i krátké zbraně a můžete jej zakoupit v červené a zelené variantě barvy řady ELITE. 

Hned na první pohled si přitom u tohoto kolimátoru všimnete uzavřené a velmi bytelné konstrukce, která je zhotovená z titanu. Nechybí ani nejrůznější vychytávky, které jsou pro výrobce Holosun typické. Na mysli máme především jeho automatické vypínání a zapínání, regulace, a také napájení prostřednictvím solárního panelu. 

Jeho uzavřená konstrukce navíc pomáhá tomu, že kolimátor nabízí velmi dobrou viditelnost zaměřovací osnovy. 

Velmi brzy Holosun na trh uvede také kolimátor HS407CO V2, který se bude pyšnit novým obrazcem o velikosti 8 MOA. Bude určen vyloženě pro krátké zbraně, a tedy na střelbu na krátké vzdálenosti.

Více informací z oblasti kolimátorů najdete na www.holosun.cz.