Ochraňte svůj majetek s kvalitní a zároveň levnou fotopastí

Hledáte řešení pro ochranu vaší chaty, chalupy nebo majetku? A nechce se vám investovat do profesionálních kamerových systémů? Určitou alternativu symbolizuje pořízení fotopasti. Finančně se nejedná o takovou zátěž a svoji práci vykoná opravdu skvěle.

Jaký model zvolit?

V současné době na trhu najdete nespočet kvalitních fotopastí, mezi kterými můžete vybírat. Vždy doporučujeme volit ověřeného výrobce a vyhnout se levným čínským fotopastem, které vám dříve nebo později přinesou jen zklamání. 

Skvělou fotopast pro ochranu majetku symbolizuje například fotopast ScoutGuard SG562-12mHD, která je vylepšenou verzí modelu ScoutGuard SG560. Velmi pozitivně u ní hodnotíme především 18m dosah PIR čidla a kvalitní vykreslení jak denních, tak i nočních snímků. Pro jednoduché napájení slouží celkem 8 AA baterií a fotopast podporuje SD karty až do kapacity 32 GB. 

Nastavíte ji během okamžiku 

Fotopast pracuje s anglickým menu, součástí balení je však velmi přehledný návod v češtině, ve kterém se rychle zorientujete. Celková obsluha fotopasti je příjemná zejména díky 1,44“ obrazovce. Po zapnutí přístroje stačí jen nastavit datum, čas a prodlevu mezi pořizovanými snímky.

Pokud vsadíte na kvalitní baterie, dokáže fotopast pořídit více než 8 000 fotografií.

Fotopasti ScoutGuard a BolyGuard se těší velké oblibě

Fotopasti od těchto výrobců jsou vyhledávané a velmi oblíbené. Není se čemu divit, jsou zkrátka opravdu dobré. Výrobce totiž disponuje pokročilou technologií zpracování obrazu, díky čemuž vytváří pestré a ostré fotografie. 

Pokud tyto fotopasti při pořízení snímku rozeznají moc nebo naopak málo světla, snaží se fotografii co nejlépe upravit. A výsledek stojí za to. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.