Výhodné ceny pneumatik a disků pro váš vůz

Potřebujete nové pneumatiky? Hledáte kvalitu za rozumnou cenu? Nebo sháníte disky pro váš vůz? Ať už je důvod jakýkoliv, máme pro vás kvalitní nabídku levných pneumatik, hliníkové disky a alu kola pro váš vůz. Stačí navštívit internetový obchod PneuOK.cz, který nabízí široký výběr pneumatik, levných alu kol i plechových disků.

Obutí pro váš vůz

Vybírejte si pneumatiky všech různých značek a velikostí. V přehledné nabídce si vybere každý. Stačí zadat potřebné informace o vaše vozu a internetový obchod vám sám nabídne ty nejlepší pneumatiky pro váš vůz.

V první řade zadáte typ pneu – osobní, dodávka, 4 x 4 nebo moto. Následně si vyberete období a použití. Nakonec zadáte šířku, profil a ráfek. Pokud máte oblíbenou značku, můžete si vybrat pneu podle značky. Jako poslední přijde na řadu dezén. Vaše hledání si můžete filtrovat dále pomocí akční ceny, dostupnosti na skladu, výprodeji a podobné. Pro úsporné řidiče se bude jistě hodit i kategorie dojezdové pneu.

Pořádné střevíce pro vašeho motorového miláčka. To jsou alu kola

Alu disky jsou pořádné střevíce pro váš vůz. Ze starého auta umí udělat pořádného šlechtice. Chce to jen vybrat ten správný design, který se hodí k vašemu vozu. Proč se vyplatí investovat do Alu kol?

Mají krásný design a jsou vysoce odolná. Vašemu vozu dodají ten správný šmrnc. Nejsou tak náchylná na poškození a lepe spolupracují s pneumatikou. Alu kola je možné vybírat z celé řady designu, materiálů, barev a značek. Každý motorista si přijde na ty svá kola.

Plechová kola jsou vhodné pro vozy, které neslouží pro reprezentaci. Jsou levnější, ale také hrozí větší míra poškození.

Alu disky za skvělé ceny

Chcete kvalitní disky, ale nechcete utrácet příliš mnoho peněz? Vybírejte si se starých designů, které jsou za výhodné ceny. Jedinečná kola vás přijdou na zlomek ceny a váš starý vůz získá nový vzhled.