Na čem postavit eshop? Zkuste Prestashop

Prodej zboží po internetu je dnes naprostým standardem pro řadu firem a společností a to dokonce i pro ty, které vystavěli svůj byznys na prodejnách kamenných. Důvodů je hned několik, ale tím největším je pohodlnost, kterou tento způsob prodeje přináší. Právě proto byste si e-shop měli pořídit i vy a rozjet tak své podnikání na maximum.

Dobrý e-shop základ úspěchu

E-shop musíte vnímat jako skutečný obchod. Pokud bude vypadat neudržovaně, bude mít oprýskanou omítku, staré regály a nepříjemnou obsluhu, zřejmě si rozmyslíte, zda se sem budete chtít vrátit. S e-shopem se to má úplně stejně. Pokud bude vypadat amatérsky, nebude na něj hezký pohled a zboží zde bude vystaveno nepřehledně, pak budete mít velké štěstí, pokud si zde zákazník něco koupí. Nepočítejte však s tím, že se k vám někdy vrátí.

Prestashop vše vyřeší

K tomu abyste měli e-shop, který zákazníka osloví je zapotřebí vybrat dobrou platformu. Tou je Prestashop, který vám umožní vytvářet skutečně velké množství zajímavých variací a tím váš e-shop odlišit od ostatních. Abyste však nedělali v prestashopu sami, můžete se obrátit na skutečné odborníky, což přináší celou řadu významných výhod!

Špičková kvalita díky odborníkům

Díky jejich práci budete moci mít e-shop, který bude naprosto přehledný, atraktivní a hlavně bude nabízet zákazníkům celou řadu nástrojů, díky kterým si váš e-shop zamilují a budou se na něj rádi vracet. Mezi ně patří například Cross Selling, jednoduché třídění produktů, seznamy přání a mnoho dalšího. Navíc budete mít i vy jednoduchou práci, protože Prestashop nabízí jednoduchou správu, díky které budete moci provádět hromadné změny, nastavování cen i hromadné nastavovaní slev, přehledně si třídit své nabízené zboží a dále s e-shopem pracovat.

Kvalitní péči o web vám zajistí správa stránek.