Vizitky online podle vlastního návrhu

Reklamní letáky, propagační materiály a zejména vizitky se již staly naprosto běžnou součástí podnikatelského světa. Vizitky již nejsou žádnou snobskou záležitostí, ale velice užitečnou potřebou, neboť obsahují základní údaje jako je jméno podnikatele nebo název firmy a kontaktní spojení. Pokud potřebujete mít svou vizitku co nejdříve, můžete využít službu Printuj.cz a vizitky budete mít do 24 hodin. Tuto službu poskytuje společnost Print online s.r.o., sídlící v Praze-Jeneč. Originální novinkou je, že můžete využít svou fantazii a kreativitu a navrhnout vlastní řešení vizitek. Pochopitelně lze vybírat i z připravených návrhů, které jsou každému zájemci volně k dispozici.

Design vizitek

Vizitka musí obsahovat podstatnou informaci, která je pro každého zákazníka, klienta, odběratele či jinou osobu nejdůležitější. Tedy jméno podnikatele, eventuálně název firmy a hlavní kontaktní údaje, kterými je telefon, případně e-mailová adresa či název webových stránek. Pro výrobu vizitek je používán brilantně bílý, pevný a odolný papír. Povrchovou úpravu si můžete zvolit lesklou nebo matovou. Barvy písma jsou úžasně jasné a celkové provedení vizitek je na vysoké profesionální úrovni.

Co dále Printuj.cz nabízí?

Chcete-li mít luxusní vizitky, můžete k jejich vzhledu využít metodu laminace. Společnost Print online nabízí také sjednocení designu šablon, takže si můžete nechat vytvořit stejné hlavičkové papíry s vlastním logem. Hlavičkové papíry pak můžete používat jak při běžné obchodní korespondenci, tak i ve styku s úřady a veřejností. Další nabídkou je výroba firemních kalendářů nebo dalších firemních tiskopisů. Také si můžete na základě vlastního návrhu nechat zhotovit různé originální propagační předměty.

Filosofie firmy Print online

Především je to snaha nabízet podnikatelům a řemeslníkům rychlou možnost, jak uplatnit svou kreativitu a tisk vizitek přizpůsobit svým představám. Každý zájemce může využít tisk vizitek online k tomu, aby si sám navrhl a zrealizoval vlastní vizitku, kterou může mít do 24 hodin. Předností této služby je, že nemusíte být závislí na pracovní době firmy Print online, jelikož tisk vizitek i jiného propagačního materiálu funguje nepřetržitě.