Kde si můžete půjčit dodávku?

Možná se vám to může zdát jako nevhodná otázka, ovšem i dnes stále mnoho obyvatel řeší, kde si na rychlo vypůjčit dodávku, kterou čas od času potřebujeme všichni – pokud potřebujeme něco přestěhovat, anebo jet například na rodinnou dovolenou či nám jde o levný pronájem minibusu.

Rovněž však firmy řeší problematiku vypůjčení dodávek, a to v případě, že jejich firemní dodávky vypoví službu a firma musí nadále fungovat, jako je tomu například v případě kurýrů, kteří dovážejí balíky.

V Praze si lze snadno půjčit dodávku

Kde si půjčit dodávku? Praha jako hlavní centrum veškerých služeb samozřejmě nabízí možnost půjčení dodávek. Dodavky-express.cz však nabízí také pronájem mikrobusů, a to již od sympatických 390 Kč na den, kdy je v ceně pronájmu těchto užitkových vozidel automaticky hrazená nezbytná silniční daň, dále platné povinné ručení, asistenční služba čtyřiadvacet hodin denně a také dálniční známka , kterou je možné užít na všechny dálnice v naší republice. Ceny za tyto automobily se však stanovují individuálně, a to na základě vybraného vozidla a jeho hodnoty.

Jak si pronajmout automobil?

Důležitou roli pro výpočet ceny za pronájem vozidla má však i takzvaná doba zápůjčky. Automobil je pak nájemci předán až po zaplacení kauce. Další pokyny a alternativy plateb a jejich výhody se dočtete na internetových stránkách dodavky-express.cz.

Pronájem nevyžaduje živnostenský list

Aby jste si mohli vypůjčit vozidla této firmy, nemusíte být nutně podnikatel . Vše, co je třeba po pronájem jakéhokoli vozidla, je občanský průkaz a řidičský průkaz. Živnostenský list je třeba pouze v případě, že jste podnikatelem, který pro firemní účely auto požaduje. Další zákonitosti jsou uvedeny na webových stránkách.

S pronájmem získáte výhody

Z pronájmu auta budete ve všech směrech těžit zejména vy, získáte totiž neomezený počet kilometrů. Dále vám automobil může být zapůjčen i do zahraničí. Nechybí asistenční služba, výborný technický stav vozidla, dálniční známka, slevy bonusovou kartou a podobně.