Restaurace Na Návsi – ideální volba pro vaše občerstvení

Pokud jedete z Mělníka směr Mladá Boleslav, Jičín a Trutnov a hledáte kvalitní restauraci pro vaše občerstvení, zavítejte do příjemného prostředí restaurace Na Návsi, která se nachází v obci Plazy, vzdálené asi 4 kilometry od Mladé Boleslavi. Restaurace Plazy nabízí nejen moderní českou gastronomii, ale i tradiční recepty. Pro jednotlivé recepty si vybírá čerstvé a kvalitní suroviny, díky kterým poskytují všechna nabízená jídla nevšední chuťové zážitky.

Velkou výhodou je i rozvoz jídel mladá boleslav, který restaurace během týdne také nabízí a zajišťuje. Můžete si tak nechat dovést jídlo z denní nabídky nejen domů, ale i do zaměstnání. Tuto službu můžete využít i v případě, že jste zde na dovolené.

K dobrému obědu neodmyslitelně patří i kvalitní nápoje. Restaurace nabízí kvalitní pivo značky Pilsner Urquell a Velkopopovický Kozel 11°, které se zde čepuje. Pro děti jsou nachystány domácí limonády, které se vyrábějí z léta prověřených surovin.

Vážíme si každého zákazníka

Vzhledem k tomu, že majitelé i zaměstnanci si váží každého hosta, což samozřejmě dokazuje výborná nabídka jídel, nápojů i skvělá obsluha, nabízí i celou řadu dalších výhod. V letních měsících je velmi vítané venkovní posezení, které navíc umožňuje hlídat své děti hrající si na oblíbeném dětském hřišti. Vítání jsou i návštěvníci s domácím mazlíčky. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup, který umožní vstup i návštěvníkům handicapovaným.

Velmi oblíbenou akcí je i promítání sportovních přenosů.

Vzhledem k tomu, že restaurace disponuje velkým sálem s kapacitou až 120 osob, lze zdejší prostory využívat i pro konání svateb, oslav, celé řady společenských událostí nebo školení.