Přihlašte se do kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách

Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a rádi byste se věnovali zaměstnání v oboru sociálních služeb? Díky kvalifikačnímu kurzu pro pracovníky v sociálních službách od Vzdělávací agentury Seduca si můžete začít plnit sny dříve, než jste doufali.

Co nabízí kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Vzdělávací agentura Seduca nabízí k absolvování kurz pro pracovníky v sociálních službách ve třiceti městech České republiky a je tak velmi pravděpodobné, že bude otevřen v brzké době také v blízkosti Vašeho bydliště. Nyní se můžete přihlásit například do kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách v Jihlavě. Kurz je veden kvalitním týmem pracovníků, kteří mají v oboru sociálních služeb mnohaleté zkušenosti. Ty by rádi v rámci teoretických seminářů předali svým studentům. Cena kurzovného je velmi příznivá, za jednoho zájemce činí 6 800 Kč. V některých případech je možné kurzovné zaplatit přes úřady práce. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách svým obsahem plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníky v sociálních službách podle sociálního zákona č. 108/2006 Sb.

Náplň kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách

V rámci kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách se dovíte teoretické znalosti z oblasti anatomie, epidemiologie, psychologie, etiky, hygieny i sociální gerontologie. Naučíte se komunikovat s nemocnými i staršími lidmi a nechybí ani informace o tom, jak pečovat o seniory. Součástí kurzu je také praktická část, kde upotřebíte osvojené vědomosti. Více informací o kurzu najdete na webovém portále společnosti Seduca zde www.seduca.cz. Absolventi kurzu nachází nejčastěji uplatnění v domovech pro seniory, domech či stacionářích pro osoby se zdravotním postižením, v pečovatelských službách, azylových domech apod.