Prémiová ready made společnost má vyšší prestiž

Koupit si hotovou společnost, která je připravena k okamžitému použití je na našem trhu již delší dobu možné. Zakoupením ready made společnosti se zbavíte nutnosti oběhat několik úřadu a trávit dlouhé hodiny vyplňováním listin.

Začněte podnikat ještě dnes s prémiovou ready made společností.

Výhody připravené společnosti

Ready made společnosti je normální firma s jedním rozdílem, nikdy nevykonávala činnost. Prodejt ready made společnosti slouží k rychlému získání aktivní firmy, s kterou můžete ihned obchodovat. Tyto společnosti se zakládají pouze pro další prodej a nabízí služby navíc, jako je možnost podnikat do druhého dne. Pokud byste se rozhodli založit společnost vlastní pomocí, připravte se minimálně na měsíc běhání po úřadech, vyplňování dokumentů a shánění potvrzení. Připravená ready made společnost vám ušetří všechny tyto starosti a svůj podnikatelský záměr můžete rozjet během pár hodin.

Základní vlastnosti ready made společnosti

Ready made společnost má pár základních vlastností, podle kterých ji poznáte:

  • Je zapsána v obchodním rejstříku
  • Má splacený základní kapitál
  • Nemá závazky
  • Společnost od vzniku nevykonávala žádnou činnost
  • Není v konkursu
  • Nemá daňové závazky a není vedena v soudním sporu

Existují ještě prémiové ready made společnosti, které se pyšní větším základním kapitálem. Výhodou prémiové společnosti je splacený vyšší základní kapitál, jenž zvyšuje důvěryhodnost firmy. Máte tak náskok před konkurencí, která nemá tak vysoký základní kapitál. Ten vám pomůže především při výběrových řízení. Nemluvě o vyšší prestiži společnosti, která je důležitá pro obchodní partnery.

Prémiové ready made společnosti obsahují další výhody navíc o proti klasickým společnostem. Získejte prémiovou firmu, která je okamžitě připravena k podnikání a vyhněte se zbytečným problémům s zařizováním nové firmy na úřadech. Ušetřený čas, peníze a energii vložte do své společnosti.