Podzimní těhotenská móda aneb buďte šik i v kalhotách

Jste v krásném očekávání a přemýšlíte, co vše budete potřebovat do podzimní výbavy vašeho šatníku? Myslete na to, abyste se v podzimní módě cítili především pohodlně, ale také v bezpečí před nastydnutím.

Těhotenská móda

Problémem u těhotenské módy často bývá především pohodlnost. Přece jen budoucí maminka touží po příjemných materiálech a dobrém střihu. Těhotenské oblečení bývá opatřeno tzv. regulačními systémy, které ji dávají možnost využití po celou dobu těhotenství. Regulační systém může být buď opatřen zipem, knoflíčky, cvočky či poslouží i klasické tkaničky. Díky regulačním systémům můžete nosit například kalhoty či sukně několik měsíců během těhotenství, jelikož se vašemu rostoucímu bříšku oblečení vždy přizpůsobí. Nakonec ho můžete nosit i po skončení těhotenství, protože se jen regulační systém upraví či se zvýšená guma ohrne.

Podzimní kalhoty

Na podzim se vám jistě budou hodit dlouhé pohodlné kalhoty, kterým nebude chybět právě regulační systém. Těhotenské kalhoty mohou s naprostým klidem splňovat požadavky i náročnějších maminek, které vedle pohodlí a kvalitních materiálů hledají také moderní střihy a prvky. Klidně tak můžete nosit společenské kalhoty, tepláky, klasické džíny a to vše se zvýšeným pasem. Ten chrání miminko i vás před nastydnutím a prochladnutím. Zvláště v oblasti beder je riziko nastydnutí vždy vysoké.

Vhodný svršek

Na podzim a zimu se vám jistě bude hodit teplejší svršek. Pořiďte si kvalitní těhotenský kabát či bundu. Těhotenské bundy jsou pro pro budoucí maminky, které jsou v očekávání přes zimu a podzim nepostradatelnou výbavou šatníku. Ochrání vás před nepříjemnými změnami počasí, před chladným větrem, deštěm, ale také sněhem. I těhotné ženy si navíc mohou zakoupit moderní bundy, které budou nejen pohodlné, ale také slušivé.