Nakupujte příjemně – nakupujte ve slevách!

Ať už si každý říká, co chce – všichni máme prostě rádi slevy. Pokud také rádi nakupujete ve slevách, tak máte jistě spousty zkušeností s nákupem na slevovém portálu. Ale jak poznat opravdu kvalitní portál, který vám za vaše peníze dodá to, co inzeruje? Vždyť na dnešním trhu jich je dokonce přes dvě stě!

Jak nakupovat bezpečně?

Nákupy na internetu jsou vždycky pomyslným „kupováním zajíce v pytli“. Abyste předešli takovému zklamání, ujistěte se, že vámi vybraný portál je skutečně renovovaný a prověřený zákazníky. Pročtěte si na internetu recenze uživatelů, kteří již měli s portálem zkušenosti. Pokud převažují negativní komentáře, od nákupu raději upusťte a vyberte nějakou lepší stránku. Také se předem ujistěte, že vám slevový portál garantuje vrácení peněz.

Současně byste si měl všimnou designu, který má vámi vybraný slevový portál. Pokud je propracovaný, značí to, že na jeho chodu se podílí celý tým lidí. Z toho můžete jednoduše vyvodit, že portál prosperuje – a to mají vždy na svědomí pouze spokojení zákazníci. Naopak pokud u jednotlivých slev stagnuje počet prodaných voucherů, značí to jediné – portál nemá dostatečné množství peněz na provoz – a od takového ruce rychle pryč!

Zásady kvalitního e-shopu

V kolonce „kontakty“ najdete telefonní spojení, které je v provozu každý den. Pokud portál komunikuje pouze po emailu, je tam něco špatně.

Lhůta na vrácení peněz je 30 dní, ne delší!

Samozřejmostí je IČO uvedené v obchodních podmínkách.

Pohlídejte si svůj nákup

I když si zákazník koupí slevové kupóny na slevovém portále, který následně uplatní u dodavatele, neznamená to hned, že uzavírá smlouvu se slevovým portálem a ani se zmíněným dodavatelem. Musíte si tedy vždy pročíst obchodní podmínky jak na slevovém portále, tak i u konečného dodavatele. Můžou se jim totiž lišit a vy byste se tedy mohli dostat do prekérního kruhu právních nastavení, ze kterých byste se nemuseli dostat beze ztráty.