Mladá Boleslav nabízí komfortní bydlení

Mladá Boleslav je průmyslové město, své zastoupení zde má především průmysl automobilový, který láká za prací celou řadu lidí a to nejen místních. Pokud i vy zde pracujete, ale každý den dojíždíte, nabízí se vám jedinečná možnost investovat do nově rekonstruovaného bytu. Prodej bytů v boleslavi nabízí bydlení v rezidenci Dukelská, kde jsou k dispozici byty o velikosti 2+KK, 2+1 a 3+KK s rozlohou od 55 do 78 m².

Kromě pohodlného bydlení nabízí město, pro své aktivní obyvatele, celou řadu kulturních i sportovních aktivit. Za kulturou lze vyrazit do domu kultury či městského divadla, sportovní aktivity lze provozovat na městském stadionu nebo ve venkovním fitness centru. Zábavu nabízí i nedaleké nákupní centrum Bondy.

Rezidence Dukelská

Rezidence nabízí nejen příjemné, ale i prestižní bydlení v nově rekonstruovaném domě, který je umístěn nedaleko centra města. Díky této poloze lze velmi snadno využívat kompletní obslužnost, kterou město nabízí. Patří sem velmi dobrá dopravní dostupnost i zdravotnická péče. Rodiny s dětmi jistě přivítají školní vybavenost. Ve městě naleznete nejen mateřské a základní školy, ale také školství střední.

Celá stavba domu prošla kompletní rekonstrukcí, která odpovídá současným požadavkům na komfortní bydlení. Přestože dům je starší zástavba, nemusíte se bát zbytečných úniků tepla, neboť celý dům i střecha byly zatepleny. Rekonstrukcí prošly i stropní a podlahové konstrukce a samozřejmě nebylo zapomenuto ani na rozvody vody, plynu, kanalizaci a elektrorozvody. Dům disponuje i požárním zabezpečením, které odpovídá současným normám.

V domě se nachází pouze 12 bytových jednotek, což je záruka klidnějšího způsobu života. Pokud i vy hledáte byty mladá boleslav, prohlédněte si podrobněji nabídku jednotlivých bytových jednotek na portálu dukelska22.cz.