Máte rádi knihy? Pak domov doplňte o hezké regály a knihovny

Spousta manželů čtivých manželek doslova zírá, kolik knih jejich paní dokáže měsíčně přečíst. Také muži ale často čtou, anebo je zajímá koníček, k němuž si často kupují knížky s různými návody, radami, tipy. Takový zahrádkář nebo kutil může mít nespočet knih, stejně jako modelář, akvarista a další. Knihy je potřeba řádně skladovat. A když je to i hezky, je radost u mnoha velká. 

Levné regály a knihovny

Na webových stránkách zavedeného obchodu Sg-nabytek.cz najdete regály a knihovny za nízké ceny. I když si pořídíte 100 knih najednou díky obrovskému výprodeji známého knihkupectví, budete je mít kde uložit. Otázkou je, zda najdete tolik prostoru v místnosti… 

Regály a knihovny se hodí všude, když jsou hezké. Knihy vám mohou dělat společnost v ložnici, ve studentském pokoji, v hostovském pokoji, také obývací pokoj s knihami působí příjemně a mile, chybět by neměly ani v ložnici nebo na chodbě, kde je křeslo se stolečkem a můžete zde číst, koukat občas na zahradu a relaxovat. 

Dejte knížky i na zeď

Existují také mnohé police a regály, které můžete namontovat na zeď a vyzdobit knihami i prostor v místnosti nahoře. Hezky vypadají police nad postelí, nad pracovním stolem, také v kuchyni nad komodou, kde mohou být „usazeny“ všechny kuchařky, které máte, stejně jako knížky o bylinkách, které použijete nejen na přípravu čajů, ale i při přípravě pokrmů. 

Knížky do polic u psacích stolů

Pokud máte starý psací nebo počítačový stůl, můžete si koupit nový, rohový, jehož součástí bude i regál. Regál tvoří jakoby celou boční část stolu namísto nohou a právě tady mohou být umístěny knížky. Zajímavé rohové psací a PC stoly v různých variantách využijete do domácích pracoven, dětských pokojů i firemních kanceláří.

Podívejte se na levný a kvalitní nábytek nejen pro milovníky knih. Sg-nabytek.cz nabízí navíc levnou dopravu, která je při nákupu nad 15 000 Kč zcela zdarma.