Likvidujte viry a bakterie s pomocí UV záření

V dnešní rizikové době se vám možnost likvidace virů a bakterií s pomocí UV záření může hodit každý den. Ať už se jedná o látkovou roušku, popřípadě jiný kus oděvu či jiné předměty, můžete je účinně dezinfikovat i s pomocí speciální germicidní lampy či UV-C zářiče, který lze instalovat i do zářivkové lampičky.

Ochrana před viry

Právě nyní je ochrana před viry klíčovou pro mnoho osob po celém světě. Běžně v domácnostech se pro dezinfekci povrchů používají nejrůznější antivirové prostředky, které ničí viry. Bohužel prostředky antibakteriální jsou poměrně k ničemu, jelikož ničí pouze bakterie. Dobrou volbou však pro vás mohou zářiče pro UV-C dezinfekci, které se hodí pro dezinfekci malých předmětů a povrchů, jako jsou například ochranné pomůcky, ale i potraviny, klávesnice a myš, dětské hračky apod.

Možnosti dezinfekce

O dezinfekci uzavřených prostor se postará stojanová lampa, která obsahuje speciální dezinfekční zářič. Pro dezinfekci menších předmětů se hodí právě lampička se zářičem pro UV-C dezinfekci. Právě ten totiž vyzařuje ultrafialové záření ve spektru C se specifickou vlnovou délkou a zvládá sterilizaci vzduchu, kapalin i povrchu předmětů. Dochází totiž k narušení buněčných struktur ultrafialovým zářením a tím k ničení organismů.

Nakupujte online

Nevíte, kde tyto doplňky nakoupit? UV-C zářič, lampy, germicidní lampy, dezinfekční box aj. můžete pořídit na e-shopu https://www.dezinfekcnilampy.cz/ a vše pořídit z pohodlí vašeho domova. Na e-shopu pořídíte vše, co potřebujete pro domácí dezinfekci, ale na své si zde přijdou i firmy a instituce. Přečíst si zde můžete i o tom, jak lampy a zářiče používat. Díky tomu můžete rizikové povrchy dezinfikovat každý den bez ohledu na to, jestli máte doma zrovna dezinfekční přípravek, či ne. Vyzkoušejte i vy doma účinnou dezinfekci UV zářením.