Kvalitní formy zajistí nástrojárna Tespon

Celá řada průmyslových oborů se neobejde bez kvalitních forem. Výrobou špičkových forem se zabývá společnost Tespon, která se soustřeďuje především na průmysl automobilový a elektrotechnický, ale neobvyklá není ani výroba forem pro oblast telekomunikační či pro výrobu hraček. S výrobky společnosti Tespon se však můžete setkat i v dalších oborech činnosti.

Formy se vyrábějí pomocí nejmodernějších technologií, které podporují i mnohaleté zkušenosti pracovníků společnosti. Přestože je výroba forem technicky náročná, zaměstnanci dbají na to, aby byly výsledné výrobky vždy kvalitní a odpovídali požadavkům zákazníka či trhu. Díky tomu se na společnost obrací nejen naše, ale i zahraniční klientela.

Nahlédnutí do činnosti společnosti

Jak již bylo řečeno výše, výroba se soustřeďuje na formy, které se využívají především v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu. Jedná se o formy vstřikovací s klínovým rozjížděním nebo šroubovým vytáčením tvárníků, které jsou technicky náročné. Výjimkou však nejsou ani formy jednodušší. Velkou předností, která se při výrobě využívá, je kvalitní řešení konstrukční. Pro výrobu se využívají velmi moderní technologie, které jsou podporovány mnohaletými pracovními zkušenostmi zaměstnanců společnosti.

Dalším druhem činnosti je výroba nástrojů mezi něž patří soustružnické nože, vrtáky a frézy. Samozřejmostí je jejich ostření.

Mezi další oblasti činnosti patří i výroba nástrojů lisovacích, pro hydraulické, výstředníkové a ruční lisy. Využít můžete i činnost CNC frézovacího centra, které zajišťuje erozivní obrábění, frézování nebo soustružení.

Zkušení konstruktéři, kteří ve společnosti pracují, používají velmi moderní technologie, jež jsou zastoupeny například CAD systémem – Solid Works. Vyhledávají optimální řešení pro realizaci jednotlivých zakázek, připravují a podrobně vypracovávají potřebnou výkresovou dokumentaci, kterou konzultují pro doladění detailů a následně pak probíhá samotné vypracování.