Jak efektivně ochránit nový mobil před poškozením?

Dostali jste nový mobilní telefon k narozeninám? Přemýšlíte, co vše byste si měli pořídit, abyste ho co nejúčinněji chránili před poškozením a opotřebováním? Tak čtěte dál, v tomto článku se dozvíte, jaké nezbytnosti pro ochranu vašeho telefonu by vám jistě neměly chybět.

Proč telefon chránit?

Tím, že budete chránit váš mobilní telefon, získáte dlouhodobě hezké, nepoškrábané a neotlučené zařízení, které vám bude sloužit o to déle. Druhým důvodem je také to, že až si budete chtít pořídit telefon nový, můžete svůj starý telefon prodat, tedy pokud bude stále v dobrém stavu, bez škrábanců apod. To je přece dobrý důvod, proč dbát o ochranu vašeho telefonu.

Co vybrat?

Mobilní telefon byste měli chránit s pomocí obalu na mobil. Obal na mobil je vaším praktickým spojencem. Ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním. Pokud je váš mobil v obalu, je zde mnohem menší riziko, že dojde k jeho rozbití, když vám například vypadne z kapsy či z tašky. Obal na mobil by měl být tím prvním, co si k mobilu pořídíte. Dobrou volbou jsou i tzv. pouzdra na mobil. Chybět by vám však neměl ani kryt. Kryt je na mobilním telefonu stále a chrání jeho zadní stranu a rohy, které bývají často otlučené od pádů. Kryty na mobil najdete v mnoha variantách a můžete si vybrat podle svého stylu.

Ochrana skla

Myslet byste měli i na ochranu přední části vašeho mobilního telefonu a to s pomocí fólie či tvrzeného skla. Tvrzené sklo na mobil je skvělou volbou, jelikož je spolehlivější než fólie a chrání sklo telefonu i při větším nárazu. V takovou chvíli se rozbije pouze sklo tvrzené, a ne sklo mobilního telefonu. Tvrzená skla jsou navíc zpracována tak, aby to nevypadalo, že na skle vašeho mobilního telefonu není nic navíc, rozdíl na první pohled nepoznáte, ale ochrana je velmi znatelná.